سبد خرید خالی‌ست.
Lacie

نگهداری از اطلاعات ذخیره شده روی هارد همیشه کار دشواری بوده است، زا یک طرف هارد دیسک‌ها عمر مفید مشخصی دارند و از طرف دیگر روند بکاپ گرفتن همیشگی از اطلاعات کار بسیار دشواری است. در این میان هارد اکسترنال لسی مدل STFC40000400 توانسته به سادگی این مشکل را برای افراد حرفه ای که به اطلاعات خود اهمیت میدهند، حل کند.

این هارد اکسترنال امکان پیگربندی به صورت RAID را دارد تا در صورت خرابی یا سوختن هر یک از هاردها بتوان به سادگی نسخه پشتیبان از اطلاعات را دریافت کرد. استفاده از پیکربندی RAID باعث می‌شود تا دیگر هیچ محدودیتی درزمینه ذخیره‌سازی و مراقبت از اطلاعات نداشته باشید.

این محصول شامل پنج هارددیسک هشت ترابایتی است که درمجموع ۴۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی را به شما می‌دهد. شما می‌توانید این هارددیسک عظیم‌الجثه را به صورت RAID 0، RAID 1، RAID 5 و RAID 6 بسته به انتخاب خود و نوع استفاده پیکربندی کنید.

در صورتی که از پیکربندی‌های RAID 5 و 6 استفاده کنید، به ترتیب در صورت خرابی یک و دو عدد از هاردهای هشت ترابایتی، امکان بازیابی تمامی اطلاعات ذخیره شده برای شما وجود خواهد داشت.

این هارددیسک امکان Read داده تا ۱۰۵۰ مگابایت در ثانیه را برای شما فراهم میاورد تا در هر دقیقه بیش از ۵۰ گیگابایت از اطلاعات را از آن انتقال دهید. همچنین این هارد می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که تصمیم به ویرایش و ادیت حرفه‌ای فایل‌های ویدیویی طولانی مدت با کیفیت 4K دارند، چرا که از یک طرف سرعت انتقال داده در حجم بسیار بالا را فراهم می‌سازد و از طرف دیگر از پاک شدن ناخواسته اطلاعات جلوگیری می‌کند. گفتنی است که این هارد دارای پورت دوگانه تاندربولت ۲ است که به صورت هم‌زمان شش دستگاه را به یک کامپیوتر متصل می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر باید بدانید که RAID یا (آرایه چندگانه دیسک‌های مستقل) یک فناوری ویژه برای پیوند دادن چند هارددیسک جداگانه در چارچوب یک آرایه است که کارهایی نظیر نگه‌داری طولانی مدت از اطلاعات مهم، امکان ردندر گرفتن از فایل‌های سنگین و موارد دیگر را فراهم میاورد.

این هارد دارای دو درگاه تاندربولت ۲ بوده و امکان Read داده با سرعت ۱۰۵۰ مگابایت برثانیه و Write ۹۵۰ مگابایت بر ثانیه برای RAID 0 را فراهم میسازد. همچنین این هاردامکان Read داده با سرعت ۸۵۰ مگابایت بر ثانیه و Write ۸۵۰ مگابایت بر ثانیه برای RAID 5را داشته و البته امکان رمزنگاری با استاندارد AES-256 و قفل‌گذاری روی داده ها را نیز دارد.

اگر شما نیز کارهای حرفه ای نظیر رندر گرفتن از فایل های 4K یا توسعه سرورهای داخلی سازمانی را انجام میدهید، بدون شک این هارد میتواند برای شما مناسب باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location