سبد خرید خالی‌ست.
نسل جدید تلویزیون اپل قابلیت پشتیبانی از 4K را نخواهد داشت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

به گزارش سایت Buzfeed، نسل جدید تلیوزیون اپل که اواخر سال جدید میلادی عرضه می‌شود قابلیت نمایش تصاویر با وضوح تصویر 4K را نخواهد داشت. ظاهرا دلیل این موضوع نیز این است که اپل محتوای کافی را با این کیفیت برای نمایش در اختیار ندارد. با اینکه سرویسهایی همچون نت فلیکس و آمازون یک سالی است که پشتیبانی از 4K را اضافه کرده‌اند ولی هنوز محتوای آنچنانی برای نمایش ندارند و درحال حاضر نمایش برنامه‌های گوناگون با کیفیت 1080P رایج ترین گزینه برای این سرویس‌ها محسوب می‌شود.

Buzfeed در گزارش خود عنوان می‌کند:

پشتیبانی از 4K بسیار عالی است، ولی این تکنولوژی در ابتدای راه خود قرار دارد. فعال کردن ویژگی پشتیبانی از قابلهای تصویری 4K می‌تواند مزیت بسیار خوبی برای بزرگترین بروزرسانی تلویزیون اپل پس از سه سال به جساب بیاید، بخصوص با توجه به گزارشاتی که در خصوص قابلیت چیپ‌های A8 درون نسل ششم آیفون در نمایش این فایلها شنیده می‌شود، اما در حال حاضر این ویژگی چندان ضروری بنظر نمی‌رسد. از طرفی دیگر نیز بسیاری از کاربران تلویزیون اپل در خود آمریکا نیز اینترنت با سرعت کافی را برای نمایش فایلهای 4K ندارند.

جدا از سرویسها و نرم افزارهای جدیدی که در نسل آینده تلیوزیون اپل .جود خواهد داشت، در صورت توافق این شرکت با شبکه‌هایی همچون ABC، Fox و دیزنی بسته‌ای از شبکه‌های نام برده شده نیز در آن وجود خواهد داشت که ماهیانه 25 تا 40 دلار بابت اشتراک هزینه خواهند داشت. گفته می‌شود که اپل قصد دارد که این سرویس را در مراسم WWDC امسال در ماه ژوئن معرفی کرده و در ماه سپتامبر نیز آن را عرضه کند.

sibname

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location