سبد خرید خالی‌ست.
Apple

مدیر اجرایی اپل می‌گوید که این شرکت همواره به اپلیکیشن‌های رقیب در اپ استور فرصت رقابت داده‌ است و برای این منظور تغییراتی در الگوریتم پلتفرم خود ایجاد کرده است.

در سوم ماه مه ۲۰۲۱ که محاکمه اپیک گیمز علیه اپل در حال انجام بود، هر روز ایمیل‌های جدیدی بین مدیران اجرایی و کارکنان شرکت توسط اپیک گیمز به عنوان مدرکی برای شکایت علیه این غول فناوری به اشتراک گذاشته می‌شد.

در آخرین دسته از ایمیل‌ها، «مت فیشر» معاون اپ استور نسبت به برخی ادعاها مبنی بر رد اپلیکیشن‌های رقیب از پلتفرم اپل واکنش نشان داده و گفته که اپلکیشن‌های شخص ثالث به طور تمام وقت در معرض دید کاربران بوده است.

اپیک گیمز به عنوان مدرک یکی از این مکاتبات را برای اپل ارسال کرده که کارمند شرکت در ایمیل خود به مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های اپ استور به عنوان بخشی از مجموعه VoiceOver اشاره کرده است.

این ایمیل به «سارا هرلینگر» معاون ارشد سیاست جهانی اپل ارسال شده و یکی از کارمندان شرکت در آن ادعا کرده که فیشر شدیدا با بها دادن به اپلیکیشن‌های رقیب در پلتفرم اپل مخالف است.

اما فیشر در پاسخ به این ادعا گفته که اپل همیشه اپلیکیشن‌های رقیب را در اپ استور ترویج داده، حتی اپلیکیشن رقیب اپل تی وی یعنی Hulu و Hulu Plus سرویس استریم محتوای ویدیویی را مثال زده که در پلتفرم شرکت نمایش داده شده است.

لازم به ذکر است که اپل در طولانی مدت با انتقادات زیادی مبنی بر کم توجهی به حضور اپلیکیشن‌های شخص ثالث در اپ استور مواجه بوده است.

در سال 2019، اپل متوجه شد که نتایج سرچ تعدادی زیادی از اپلیکیشن‌هایش نسبت به اپلیکیشن‌های توسعه دهندگان دیگر رتبه بالاتری در اپ استور دارد که به همین دلیل الگوریم پلتفرم خود را تغییر داد.

علیرغم این تغییرات، تحقیقات موسسه تحلیلی Sensor Tower نشان داد که اپلیکیشن‌های شخص اول اپل با جستجوی 700 اصطلاح رتبه اول را کسب کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location