سبد خرید خالی‌ست.
a

یکی از مهم‌ترین مسائلی که بسیاری از کاربران در زمان استفاده از آیفون‌ها تمایل به انجام آن را داند مخفی کردن اپلیکیشن‌ها در آیفون و آی او اس ۱۴ است که البته اپل نیز راهکار ویژه‌ای را برای این نسخه از سیستم عامل به بعد در نظر گرفته است.

تا پیش از این بسیاری از کاربران برای مخفی کردن اپلیکیشن‌ها در آیفون مجبور به استفاده از راهکارهایی پیچیده بودند که مهم‌ترین آن‌ها شامل استفاده از روش جیلبریک و مواردی نظیر پنهان کردن یک اپلیکیشن در دل یک فولدر از اپلیکیشن‌های مختلف بود. اما این مسائل همچنان محدودیت‌های ویژه‌ای را برای کاربران ایجاد می‌کرد. از یک طرف جیلبریک روشی غیرقانونی است و از طرف دیگر مخفی شدن یک اپلیکیشن در دل یک فولدر لزوماً به معنای مخفی شدن کامل آن اپلیکیشن در سیستم عامل آی او اس نیست.

اما اپل از توسعه آی او اس ۱۴ به بعد این مشکل را حل کرده است، قابلیت «App Library» نه تنها به کاربران کمک می‌کند تا صفحه هوم را مرتب و سازمان‌دهی کنید، بلکه اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌هایی که نمی‌خواهید را نیز از این صفحه به طور کامل حذف کنید تا دیگر با چالش‌های ویژه مواجه نباشید.

چگونه اپلیکیشن‌ها را در آی او اس ۱۴ مخفی کنیم؟

روش انجام این کار بسیار ساده است. برای پنهان کردن یک اپلیکیشن در آیفون و صفحه هوم آن کافی است انگشت خود را برای مدت زمانی مشخص روی نمایشگر نگه دارید و پس از آن در منوی باز شده عبارت Remove from Home Screen را بزنید تا اپلیکیشن به طور کامل از مجموعه اپلیکیشن‌های نصب شده در رابط کاربری اصلی سیستم عامل آی او اس نصب شده در آیفون شما حذف شود.

گفتنی است که حتی در صورت انجام این کار همچنان اپلیکیشن در اپ لایبرری شما وجود دارد و شما می‌توانید برای بار دیگر آن را به منوی اصلی باز گردانید یا اینکه از همان اپ لایبرری به آن دسترسی داشته باشید.

مخفی سازی یک صفحه از اپلیکیشن‌ها

اگر تمایل دارید تا مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها را به صورت کامل مخفی کنید کافی است همه آن‌ها را در یک صفحه از هوم اسکرین ببرید و پس از آن دیگر آن‌ها را نبینید. برای این کار کافی است صفحه هوم را به آن برگه مورد نظر ببرید، روی فضای خالی آنجا انگشت را نگه دارید، زمانی که اپلیکیشن‌ها شروع به لرزیدن کردند روی نقطه‌های پایین صفحه و بالای نوار اصلی ضربه بزنید. حالا می‌توانید تک‌تک صفحات مورد نظر خودتان را ببینید و هر کدام را که می‌خواهید با برداشتن تیک پایینی آن‌ها مخفی کنید.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location