سبد خرید خالی‌ست.
2

هفته گذشته بود که خبرهایی از طرف اپل برای ارائه مبلغ ۴۱۰ میلیون کمک بلاعوض به شرکت II-IV منتشر شده بود و حالا مشخص شده که یکی از اهداف شرکت اپل برای این کار خودکفایی درزمینهٔ تولید و توسعه واقعیت افزوده در محصولات آینده خود است.

شرکت اپل هفته گذشته مبلغی قابل توجه را به شرکت یاد شده پرداخت کرد و اعلام کرد که امید دارد با این مبلغ شرکت یاد شده محدودیت‌ها و مرزهای خود را کنار بزند و بتواند محصولات جدیدتری را آماده عرضه کند. این موضوع در آن زمان باعث شد تا بسیاری از خبرگزاری‌ها کمک اپل به II-IVرا به‌منظور بهینه سازی فرایند تولید لنزهای مربوط به دوربین ترودپت و لنز لیدار در نظر بگیرند. اما حالا مشخص شده که شرکت اپل در تلاش است تا با استفاده از این کمک محصولات ویژه‌ای را به برای بهبود واقعیت افزوده در دستگاه‌های خود آماده عرضه به بازار کند.

شرکت یاد شده درزمینهٔ تولید لنزهای لیدار و لیزری فعالیت می‌کند و همین موضوع نشان از اهمیت ویژه فناوری واقعیت افزوده برای شرکت اپل دارد. مدیر عامل این شرکت حالا در واکنش به کمک بلا عوض اپل اعلام کرده که از این پس II-IV فناوری‌های نوینی را در قطعات تولیدی خود به کار خواهد گرفت که از آن طریق فناوری واقعیت افزوده و دیگر فناوری‌های نوین در محصولات تولید شده توسط شرکت اپل بهینه سازی خواهند شد.

اپل تصمیم دارد تا از سال ۲۰۲۱ میلادی فرایند تولید و عرضه یک نوع هدست واقعیت ترکیبی را آغاز کند که احتمالاً تنها به توسعه دهندگان عرضه خواهد شد. پس از آن نیز اپل در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی فرایند تولید عینک‌های واقعیت افزوده خود را آغاز خواهد کرد که این موضوع باعث می‌شود تا کاربرد سیستم‌های لازم برای واقعیت افزوده در دستگاه‌های شرکت اپل به شکلی قابل توجه در دستگاه‌های تولید شده توسط اپل افزایش پیدا کند.

در این میان پیش بینی می‌شود که II-IVیکی از تولید کنندگان اصلی قطعات برای عینک‌های واقعیت افزوده شرکت اپل خواهد بود که به‌زودی حجم بیشتری از محصولات و قطعات را آماده عرضه به کاربران خواهد کرد.

با وجود این مسئله می‌توان مطمئن بود که اپل برای تولید عینک‌های مبتنی بر واقعیت افزوده بسیار جدی است و به‌زودی این محصولات را آماده عرضه به بازار خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location