سبد خرید خالی‌ست.
Whatsapp

چند ماه پیش بود که شرکت فیس بوک اعلام کرد که به زودی اطلاعات کاربران واتساپ باید به صورت اجباری با اپلیکیشن و شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک گذاشته شود که این موضوع با انتقادهایی ویژه همراه شد. حال مشخص شده که واتساپ احتمالاً دست از اشتراک گذاری اطلاعات کاربران برداشته است.

واتساپ پس از عرضه آی او اس ۱۴ همراه با قابلیت‌هایی نظیر سیستم هوشمند شفافیت ردیابی اپلیکیشن‌ها و برچسب‌های حریم خصوصی تصمیم به انجام برخی از تغییرات در پلتفرم خود کرد. زاکربرگ و تیم تحت مدیریتش به هیچ وجه از قابلیت‌های حریم خصوصی شرکت اپل در آی او اس ۱۴ خوششان نیامد و برای اعمال فشار به این شرکت و کاربران آن اعلام کردند که از این پس باید تمامی اطلاعات واتساپ به صورت اجباری با فیس بوک به اشتراک گذاشته شوند تا به روند کسب و کار این شرکت و جلوگیری شود. این موضوع باعث انتقاد بسیاری از کاربران شد و در نهایت بسیاری از آن‌ها اقدام به توقف استفاده از واتساپ کردند.

در نهایت زاکربرگ اعلام کرد که برای مدت زمانی مشخص فرایند انجام این انتقال را به تعلیق می‌اندازد و حالا این شرکت در گفته‌های خود اعلام کرده که تصمیمی برای انجام این کار ندارد. کارکنان واتساپ تائید کرده‌اند که مدیر فیس بوک احتمالاً به طور کامل از روند طراحی و انتقال داده‌ها به فیس بوک دست کشیده است و فعلاً تصمیمی برای این کار ندارد. گفتنی است که این خبر در حالی منتشر شده که منابع رسمی شرکت فیس بوک این موضوع را به طور کامل تائید نکرده‌اند و ممکن است به زودی این سرویس‌ها را به صورت پولی به کاربران خود ارائه دهند. با این حال می‌توان مطمئن بود که دست کم تا نیمه دوم سال جاری میلادی فرایند انتقال داده‌های واتساپ به فیس بوک رخ نخواهد داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location