سبد خرید خالی‌ست.
iMac-2021

 شرکت اپل در آخرین روز فروردین ۱۴۰۰ اقدام به رونمایی از آیمک ۲۰۲۱ در رنگ‌های مختلف کرد و حالا این محصولات آماده عرضه به بازار شده‌اند. یکی از امکاناتی که عرضه این محصولات به بازار در اختیار دیگر کاربران قرار می‌دهد، امکان دانلود والپیپر آیمک ۲۰۲۱ در رنگ‌های مختلف است که از همین حالا می‌توان هر یک از آن‌ها را روی کامپیوترهای مختلف تنظیم کرد.

اپل امسال اصالت آیمک‌ها، یعنی طراحی و تولید آن‌ها در رنگ‌های متنوع را به عنوان یکی از ایده‌های اصلی خود در نظر گرفته است و از همین طرف تلاش کرده تا محصولاتی جذاب‌تر را برای سلایق مختلف طراحی و تولید کند. آیمک‌های ۲۰۲۱ علاوه بر پشتیبانی از پردازنده M1 در هفت رنگ نقره‌ای، آبی، سبز، قرمز، بنفش، زرد و نارنجی تولید شده‌اند که هر یک از آن‌ها جذابیت بسیار ویژه‌ای برای کاربران خواهد داشت. همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از افراد به خرید این آیمک‌ها جذب شوند.
علاوه بر این، هر یک از رنگ‌های آیمک ۲۰۲۱ دارای ماوس و کیبورد مخصوص و همگام با رنگ خود است که همین موضوع هم به جذابیت این محصولات می‌افزاید. از طرف دیگر اپل والپیپرهای ویژه‌ای را نیز برای آیمک‌های ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. هر یک از رنگ‌های آیمک‌های جدید دارای دو والپیپر مخصوص برای رنگ اختصاصی خود است که در مجموع ۱۴ والپیپر ویژه را ایجاد کرده‌اند.
اپل همانند گذشته طراحی مینیمال و ویژه خودش را برای این والپیپرها در نظر گرفته است تا جذابیت این محصولات را افزایش دهد و به سادگی کاربران بتوانند از این محصولات در ظاهری ویژه و خاص استفاده کنند. حال خبر خوب برای کاربران این است که می‌توان این والپیپرها را در تمامی دستگاه‌ها و کامپیوترهای شخصی نیز استفاده کرد. در لینک دانلود والپیپر آیمک ۲۰۲۱ علاوه بر دسترسی به ۱۴ والپیپر در نظر گرفته شده در این محصولات جدید، امکان دانلود تمام والپیپرهای عرضه شده برای سیستم عامل مک و کامپیوترهای شرکت اپل را خواهد داشت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location