سبد خرید خالی‌ست.
Foxconn

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری‌های چینی، کارخانه فاکس کان برای تولید انبوه آیفون ۱۳ و تحویل به موقع سفارش‌های اخیر شرکت اپل در حال آماده سازی است و به زودی این فرایند را آغاز می‌کند.

شعبه فاکس کان در ژنگ ژو که وظیفه تولید آیفون‌ها را دارد از همین حالا در حال استخدام نیروی کار است تا بتواند خط تولید مربوط به محصولات جدید شرکت اپل را راه اندازی کند.

بر اساس گزارش وب سایت South China Morning Post فاکس کان برای جمع آوری کارکنان هر چه بیشتر در حال ارائه پیشنهادهای ویژه و حتی افزایش دست مزد آن‌ها است تا از آن طریق بتواند تیم کاری مورد نیاز خود را جمع آوری کند. فاکس کان روز پنجشنبه هفته گذشته اعلام کرده که هر فرد تازه‌ای که به تیم کاری بپیوندد و هر فردی که تا پیش از این در کارخانه کار می‌کرد در این مجموعه باقی بماند ۱۱۵۸ دلار دست مزد را بابت ۹۰ روز حضور در فاکس کان و حداقل ۵۵ روز انجام وظیفه دریافت خواهند کرد. گفتنی است که این مبلغ برابر با ۷۵۰۰ یوان چین است که برای به تیم کارکنان اسمبل آیفون ۱۳ تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است که در اواخر فروردین ۱۴۰۰ فاکس کان تنها ۶۰۰۰ یوان را برای دست مزد کارکنان خود در نظر گرفته بود، اما در هفته دوم اردیبهشت این مبلغ را به ۶۵۰۰ یوان افزایش داد و حالا نیز برای جذب نیروی کار بیشتر پیشنهاد خود را به ۷۵۰۰ یوان افزایش داده است.

این مقدار پرداختی باعث می‌شود تا نیروی کار بیشتری برای انجام فرایند اسمبل تلفن‌های هوشمند آیفون جمع آوری شوند و سرعت کار در این کارخانه افزایش قابل توجهی پیدا کند. فاکس کان در تلاش است تا با جمع آوری زودهنگام تیم کاری محدودیت‌هایی که تا پیش از این برای تیم کاری‌اش به وجود آمده بود را برطرف کند و مشکلاتی که سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا رخ داده بود را جبران کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location