سبد خرید خالی‌ست.
new-apple-vice-president

 بنابر گزارش وب‌سایت BuzzFeed News، Stella Low به عنوان نایب رئیس ارتباطات جهانی اپل استخدام شده است.

Stella Low رئیس سابق بخش ارتباطات شرکت سیسکو، به عنوان نایب رئیس ارتباطات جهانی اپل استخدام شده که بر مبنای سمت جدید خود مستقیما به تیم کوک گزارش می‌دهد.

مسئولیتی که Stella Low در اپل به عهده گرفته طی دو سال گذشته بعد از رفتن Steve Dowling رئیس روابط عمومی شرکت خالی بوده است. فیل شیلر مدیر سابق بازاریابی اپل در این مدت تیم روابط عمومی اپل را بعد از رفتن Dowling مدیریت کرده است.

«شرکت در بیانیه‌ای گفت که استلا تجربه مدیریت قابل توجه خود را برای تیم ارتباطات جهانی اپل به ارمغان می‌آورد. اپل داستان مهمی برای گفتن دارد از تحولی که در محصولات و خدمات ایجاد می‌کنیم تا تاثیرات مثبتی که بر جوامع و جهان می‌گذاریم، استلا یک رهبر عالی است که در نوشتن فصل بعدی به ما کمک می‌کند.»

Stella Low قبل از حضور در شرکت Cisco، عهده دار مدیریت تیم ارتباطات شرکت‌های Unisys و Dell بوده است. جالب توجه است که در میانه دعوای حقوقی اپیک گیمز با اپل و ایجاد مشکلات نظارتی بر اپ استور در چندین کشور، او به شرکت ملحق شده است.

استیو داولینگ تا قبل از 2019 ریاست ارتباطات اپل را به عهده داشت و قبل از آن رئیس بخش روابط عمومی شرکت بود. از عرضه اولین آیفون و اپ استور گرفته تا اپل واچ و ایرپاد او حضور داشته و ارزش‌های اپل را با جهان به اشتراک گذاشته است.

داولینگ استراتژی‌های روابط عمومی گسترده‌تری برای اپل ارائه کرد که شرکت توانست در مورد اخبار مختلف ببیشتر اظهار نظر کرده و واحدهای بررسی محصول را برای سازمان‌های خبری بیشتری ارسال کند. او در کنار تیم کوک در رسانه‌های مختلف سرتاسر جهان دیده شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location