سبد خرید خالی‌ست.
بازی های برتر رایگان این هفته برای آیفون و آیپد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

(رایگان) DomiNations

Dominations یکی از بازیهای جذاب و پر جزئیات سبک استراتژی است که به تازگی وارد فروشگاه ابزارک شده است. در این بازی ابتدا با انتخاب یکی از 7 ملیت تاریخی همچون یونان، روم باستان، چین، مصر و… کار خود را آغاز می‌کنید و به مرور به گسترش سرزمین خود پرداخته و با گذشت هر سال کم کم ساختمانها شکل مدرن تری به خود گرفته و تکنولوژی پیشرفته تری نیز بدست خواهد آمد. همچنین همچون دیگر بازیهای این سبک ساختن یک ارتش نظامی بزرگ و حمله کردن به قلمرو دیگر افراد یکی از بخشهای مهم است.

dominations.jpg

(رایگان) Corridor Z

پس از جمله زامبی ها به یک دبیرستان تنها سه بازمانده باقی ماندند که باید سعی کنند راهی به خارج پیدا کنند. هر کدام از این سه شخضیت باید ماموریتهایی را برای رسیدن به اتاق بعدی و بدست آوردن سلاحهای بهتر و ارتقای وسایلی که برای دفاع در اختیار دارند انجام بدهند. Corrdior Z عنوانی هیجان انگیز در سبک Runner است و با گرافیک جذاب و مراجل چالش برانگیز و جذاب می‌تواند گزینه خوبی برای دوستداران سبکهای هیجانی باشد.

Corridor-Z.jpg

(رایگان) Back to Bed

اپل این هفته بازی فکری Back to Bed را بعنوان بازی رایگان هفته انتخاب نموده است. Back to Bed عنوانی مستقل و زیباست که طراحی آن بسیار به سبک بازیهایی همچون  Monument Valley شباهت دارد. در این بازی هدف شما این است که باب را که در خواب راه می‌رود به سلامت به سمت تخت خوابش هدایت کنید. این بازی دارای چهار دنیای گوناگون است که در هر دنیا 15 مرحله چالش برانگیز وجود دارد.

back-to-bed.jpg

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location