سبد خرید خالی‌ست.
LiDAR-FaceID

شرکت اپل به تازگی ۴۱۰ میلیون دلار را به عنوان جایزه در اختیار شرکت سازنده فیس آیدی و اسکنرهای لیدار تعبیه شده در آیفون‌ها ارائه داده است.

کمپانی II-VI واقع در ایالت پنسیلوانیا آمریکا تأمین کننده و سازنده قطعاتی از دوربین فیس آیدی و اسکنرهای لیدار است. شرکت اپل به تازگی ۴۱۰ میلیون دلار را به عنوان جایز بلاعوض و به‌منظور افزایش سطح تولید به این کمپانی پرداخت کرده است.

اپل با پرداخت این مبلغ امید دارد تا شرکت یاد شده ظرفیت تولید خود را بهبود ببخشد و در آینده نزدیک حجم بیشتری از قطعات مربوط به تلفن‌های هوشمند آیفون و لنزهای لیدار تعبیه شده در دوربین آیفون‌ها را تولید کند.

این شرکت به صورت ویژه در زمینه ساخت سطوح شیشه‌ای انعکاس دهنده پرتوهای لیزر تخصص دارد که در سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره فیس آیدی و لیزرهای تعبیه شده در اسکنرهای لیدار کاربرد دارد.

این کمپانی مشخصاً از سال ۲۰۱۷ میلادی با شرکت اپل همکاری کرده است و یکی از کلیدی‌ترین تولید کننده قطعات محصولات این کمپانی کوپرتینویی به حساب می‌آید.

اپل پس از اهدای این جایزه ۴۱۰ میلیون دلاری اعلام کرده که بسیاری از قابلیت‌های تعبیه شده در آیفون‌ها نظیر فیس آیدی و انیموجی‌ها و میموجی‌ها به لطف قطعات این کمپانی تولید شده‌ است.

از آنجایی که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک فرآیند تعبیه لنزهای لیدار را در محصولات خود گسترش دهد و محصولات بیشتری را با سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره تولید ‌کند، در تلاش است تا با پرداخت این جایزه، حجم تولیدی این کمپانی را افزایش دهد تا II-VI بتواند پاسخگوی نیاز شرکت اپل باشد. جف ویلیامز مدیر عملیاتی شرکت اپل نیز پس از اهدای این مبلغ تأکید کرده که امید دارد تا در آینده نزدیک مرزها و محدودیت‌های این شرکت کنار زده شود و شاهد افزایش حجم تولید آن باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location