سبد خرید خالی‌ست.
SnapCHat-Dark-Mode

اسنپ چت یکی از شبکه‌های اجتماعی پیام رسان پرطرفدار در سرتاسر دنیا است که به تازگی حالت تاریک را برای کاربران iOS عرضه کرد.

اواخر سال گذشته اسنپ چت ارائه حالت تاریکی را در طراحی اپلیکیشن خود با گروه کوچکی از کاربران iOS آزمایش کرد.

اکنون اسنپ چت گفته که از این هفته به بعد دسترسی به حالت تاریک را برای بیش از 90 درصد پایگاه کاربر iOS خود تغییر داده و میلیون‌ها کاربر به رابط اپلیکیشن با قابلیت خسته نکردن چشم دسترسی دارند.

همچنین این شبکه پیام رسان سه نوع متفاوت از حالت «Appearance» را برای کاربران iOS ارائه داده که می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند.

حالت اول یک تم تاریک را صرف نظر از تم پیش فرض سیستم عامل iOS، برای اپلیکیشن حفظ می‌کند. حالت دوم یک تم روشن را برای اپلیکیشن حفظ کرده و حالت سوم با تنظیمات iOS سازگار است.

کاربران اسنپ چت می‌توانند حالت تاریک را به همین روش فعال کنند به این ترتیب که روی آیکون Settings در گوشه سمت راست بالایی ضربه زده و در لیست باز شده روی App Appearance ضربه زده، سپس از بین سه گزینه Always Dark، Always Light و Match System یکی را فعال کنند.

لازم به ذکر است که حالت تاریکی برای سیستم عامل اندروید تا چند ماه دیگر ارائه خواهد شد.

خستگی چشم در کاربران گوشی‌های هوشمند هنگام استفاده از دستگاه خود در تاریکی شب بدیهی است. حتی نور آبی نمایشگرها می تواند موجب اختلال در خواب و سر درد و سایر موارد شود. به همین دلیل بسیاری از اپلیکیشن‌ها و وبسایت ها حالت تاریک را در دستگاه‌های هوشمند ارائه می‌کنند.

در حالت تاریک طرح رنگ اپلیکیشن به صورت تاریک نشان داده می‌شود که یکی از تنظیمات صفحه نمایش است. اسنپ چت این قابلیت را برای کاربران خود ارائه داده تا در تاریکی شب هم به راحتی از شبکه پیام رسان بدون خستگی چشم استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location