سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

آیا تا به حال فایل RAR روی آیفون یا آیپد خود دریافت کرده‌اید که مجبور به باز کردن آن باشید؟ اگر یک فایل RAR از دوست یا همکاران خود از طریق ایمیل یا هر پلتفرم پیام رسان دیگری دریافت کرده و قصد مشاهده آن را دارید، احتمالا متوجه شده‌اید که با استفاده از اپلیکیشن بومی Files نمی‌توان آن را از حالت فشرده خارج کنید. خوشبختانه روش‌های دیگری برای مشاهده محتویات درون آن وجود دارد.

کاربران برای باز کردن فایل‌های ZIP و یا ایجاد آن روی iOS و iPadOS از اپلیکیشن Files استفاده می‌کنند. اما این روش برای باز کردن فایل‌های RAR مناسب نیست زیرا این فایل‌ها فرمت فایل اختصاصی توسعه یافته توسط RARLAB هستند.

در این مقاله روش‌هایی را به شما آموزش می‌دهیم که می‌توانید برای باز کردن و استخراج فایل‌های RAR روی آیفون و آیپد از آن‌ها استفاده کنید. 

چگونه می‌توان فایل‌های RAR را روی آیفون و آیپد باز کرد؟

برای مدیریت فایل‌های RAR می‌توانید از اپلیکیشن مدیریت فایل بسیار معروف iZip استفاده کنید. باید آخرین نسخه iZip را از اپ استور دانلود و نصب و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

  • 1- روی آیفون و آیپد خود iZip را راه اندازی کنید.
  • 2- سپس در منوی اصلی این اپلیکیشنروی گزینه Document Browser ضربه بزنید.
  • 3- با این کار مرورگر فایل بومی روی آیفون شما راه اندازی می‌شود. فایل های اخیر شما نشان داده شده که برای یافتن فایل خاصی باید در انتهای منوروی Browse ضربه بزنید.
  • 4- به راهنمای ذخیره سازی که فایل RAR در آن قرار دارد رفته و از طریق مرورگر فایل آن را انتخاب کنید.
  • 5- اکنون پیامی مبنی بر وارد کردن فایل به iZip را مشاهده می کنید، روی گزینه Yes ضربه بزنید.
  • 6- در این مرحله نمای کلی از محتویات فایل به شما نشان داده می‌شود، همچنین پیامی برای تایید باز کردن فایل دریافت می‌کنید که باید روی OK ضربه بزنید.
  • 7- فایل‌های باز شده بلافاصله در اپلیکیشن نمایش داده شده و شما با ضربه زدن روی فایل‌ها می‌توانید آنها را به صورت جداگانه مشاهده ‌کنید.

بعد از باز کردن فایل RAR، می‌توان آن را در جای دلخواه ذخیره کرده و از طریق اپلیکیشن بومی Files به آن دسترسی پیدا کرد.

اپلیکیشن iZip یکی از چندین برنامه موجود در اپ استور است که برای مدیریت و باز کردن فایل‌های RAR روی آیفون استفاده می‌شود. بنابراین اگر تبلیغات یا رابط کاربری آن را دوست ندارید، می توانید اپلیکیشن دیگری را امتحان کنید. فقط کافی است در اپ استور RAR manager را جستجو و نتایج بهتر را بررسی کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location