سبد خرید خالی‌ست.
3---Airtag

وب سایت آی فیکس ایت طبق روال همیشگی خود اقدام به کالبد شکافی ایرتگ کرده است و این محصول را با ابزارهای مشابهی که توسط شرکت‌هایی نظیر Tile و سامسونگ طراحی و تولید شده‌اند مورد مقایسه قرار داده است.

بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط این وب سایت مشخص شده که شرکت اپل در مقایسه با محصولات رقیب انرژی بیشتری را صرف کوچک‌تر کردن طراحی ایرتگ صرف کرده است. ایرتگ در مقایسه با رقیبان خود سایز کمتری دارد و عمده جایگاه آن مربوط به باتری داخلی آن می‌شود که از نوع CR1632 با توان 39 وات است.

آی فیکس ایت در جریان این بررسی‌های خود اقدام به بررسی و کالبد شکافی ردیاب شخصی Tile و ردیاب گلکسی اسمارت تگ سامسونگ نیز کرده است و اعلام کرده که شرکت اپل از لحاظ طراحی عملکرد موفقیت آمیزی در جریان ساخت ایرتگ داشته است و توانسته یک محصول فشرده و کاربردی‌تر را آماده عرضه به بازار کند.

این وب سایت همچنین اعلام کرده که اپل تا جای ممکن تلاش خود را کرده تا روند تعویض باتری ایرتگ را بهینه سازی کند تا کاربران با طی کردن راحت‌ترین روش ممکن بتوانند باتری ایرتگ را تعویض کنند. اما حقیقت این است که همچنان روند تعویض باتری ایرتگ در مقایسه با محصولات رقیب مثل Tile دشوارتر است و محدودیت‌های ویژه‌ای را برای کاربران ایجاد می‌کند.

از طرف دیگر برد داخلی ایرتگ همانند یک یک دونات الکترونیکی است در وسط آن یک حفره برای قرار گرفتن دکمه مگنتی تعبیه شده است. در این میان بررسی‌های آی فیس ایت نیز تأکید کرده این برد در بخشی از جاهای خود امکان دریل شدن و ایجاد حفره را دارد و کاربران می‌توانند از آن طریق آویزها و اکسسوری‌های خودشان را طراحی و به ایرتگ متصل کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location