سبد خرید خالی‌ست.
4---Xbox-Live

بررسی‌های اخیر ادعاهای مطرح شده از شرکت اپیک گیمز در جریان دادگاه مشخص کرده که شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته تا 30 درصد از حق کمیسیون خود را در ایکس باکس استور کاهش دهد.

اپیک گیمز در جریان دادگاهی که برای رسیدگی به شکایتش علیه شرکت اپل مطرح شده اعلام کرده که مایکروسافت به عنوان یکی از غول‌های فناوری و توسعه دهندگان بزرگ حوزه نرم افزار تصمیم گرفته تا درصد کمیسیون خود برای عرضه بازی‌ها در ایکس باکس استور را کاهش دهد. در یکی از سندهای منتشر شده از طرف اپیک در جریان دادگاه مشخص شده که شرکت مایکروسافت تصمیم به کاهش هزینه کمیسیون بازی‌های ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی گرفته است.

مایکروسافت از این پس 12 درصد کمیسیون کمتری را از توسعه دهندگان بازی‌های کامپیوتری می‌گیرد. همچنین 30 درصد از کمیسیون خود برای فروش بازی‌های کنسول را به توسعه دهندگان اهدا می‌کند. با این حال حجم هزینه‌ای که توسعه دهندگان از بازی‌های ویدیویی مبتنی بر سیستم عالم ویندوز دریافت می‌کنند به دلیل تعداد بالای بازی‌ها و افزایش تقاضاها بیشتر است و همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از توسعه دهندگان تمایل بیشتری به عرضه بازی‌ها در این سرویس دارند.

یکی از سخنگویان مایکروسافت نیز در گذشته این موضوع را تائید کرده بود و اعلام کرده بود که این شرکت در تلاش است تا امکانات بهتری را برای درآمدزایی توسعه دهندگان در نظر بگیرد.

گفتنی است که اپیک گیمز این اسناد را به‌منظور مبارزه با شرکت اپل و مقایسه سیاست‌های اپل و مایکروسافت در زمینه رفتار با توسعه دهندگان و عرضه کنندگان بازی‌های ویدیویی منتشر کرده است. اپیک در تلاش است تا با ارائه این گزارش بتوانید امتیازهای ویژه‌ای را در دادگاه از آن خود کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location