سبد خرید خالی‌ست.
Cyberpunk-2077-1

با وجود تمام مشکلاتی که سایبرپانک در زمان عرضه به کاربران با آن مواجه بوده، حالا مشخص شده که مدیران سی دی پراجکت رد پاداشی به مبلغ شش میلیون دلار را از سهام داران دریافت کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، Marcin Iwiński و Adam Kiciński مدیران اجرایی سی دی پراجکت رد نفری شش میلیون دلار را دریافت کرده‌اند. این جایزه مشخصاً به خاطر فروش خود سایبرپانک در بازار جهانی بوده و البته Adam Kiciński چهار میلیون دلار دیگر نیز برای کارگردانی این بازی دریافت کرده است.

جالب اینجا است که سهام داران سی دی پراجکت رد 30 میلیون دلار را در مجموع به توسعه دهندگان و اعضای این شرکت به عنوان پاداش پرداخت کرده‌اند. بلومبرگ ادعا می‌کند که تمامی کارمندان سی دی پراجکت رد دست کم مبلغی معادل 5 تا 9 هزار دلار را به عنوان جایزه دریافت کرده‌اند و سهام داران با ارائه این پاداش موافقت کامل داشته‌اند.

این خبر در حالی منتشر شده که بسیاری از گیمرها هنوز هم از کیفیت سایبرپانک 2077 رضایت کافی را ندارند و به خاطر باگ‌ها و گلیچ هایی که این بازی دارد، بسیاری از افراد آن را مسخره کرده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که آمار و ارقام فروش برای سهام داران این کمپانی ارزش بیشتری دارد و در نهایت باعث شده تا توسعه دهندگان این مجموعه اعداد و ارقام قابل توجهی را به عنوان پاداش دریافت کنند.

گفتنی است که خبر مربوط به پرداخت پاداش‌های جدید در حالی منتشر می‌شود که سایبرپانک در آستان عرضه آپدیت جدید خود قرار دارد و به‌زودی کاربران این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location