سبد خرید خالی‌ست.
Lost-Mode

ایرتگ‌های اپل دستگاه‌های کوچک و شبیه یک سکه هستند که به لوازمی مثل کلیدها و کیف پول متصل شده و از طریق بلوتوث در اپلیکیشن Find My ردیابی می‌شوند.

ایرتگ‌ها با استفاده از تب Items در اپلیکیشن Find My قابل ردیابی هستند و با قرار دادن آن در حالت گمشده (Lost Mode) می‌توان محل شخص یا اشیا گمشده را را پیدا کرد. اگر ایرتگی در نزدیکی شما باشد، از طریق بلوتوث به یک دستگاه اپل بر مبنای باز پخش موقعیت مکانی خود متصل می‌شود، همچنین قابلیت Precision Finding روی آیفون 11 و 12 وجود دارد که از تراشه U1 برای یافتن لوازم گمشده در نزدیکی شما استفاده می‌کند.

ایرتگ خارج از محدوده بدون نیاز به سیگنال‌های بلوتوث دستگاه خود از طریق اپلیکیشن Find My ردیابی می‌شود؛ همچنین شبکه Find My که درتقریبا یک میلیارد دستگاه های اپل در سرتاسر دنیا وجود دارد به یافتن ایرتگ کمک می کند.

اگر ایرتگ در نزدیکی شما نباشد و هیچ دستگاه اپلی در منطقه شامل ایرتگ وجود ندارد، اپلیکیشن Find My به شما نشان می‌دهد که آخرین بار در کجای نقشه دیده شده است. برای این کار می‌توانید ایرتگ را در Lost Mode قرار دهید، که به این طریق اگر شخصی با آیفون یا یک دستگاه اندروید دارای NFC با اکسسوری گمشده مواجه شود، در برگرداندن آن به شما کمک می‌کند.

چگونه می‌توان ایرتگ را به عنوان گمشده علامت گذاری کرد؟

  • 1.اپلیکیشن Find My را روی آیفون خود باز کنید.
  • 2.روی گزینه Items ضربه بزنید.
  • 3.سپس روی ایرتگی که می‌خواهید به عنوان گمشده علامت گذاری کنید ضربه بزنید.
  • 4.به سمت پایین سوایپ کرده و زیر گزینه Lost Mode، روی Enable ضربه بزنید.
  • 5.روی Continue ضربه بزنید.
  • 6.شماره تلفن خود را در فیلد ورودی وارد کرده و سپس روی Next ضربه بزنید.
  • 7.کلید کناری را به Notify When Found تغییر داده و آن را برای ارسال پیامی سفارشی کنید که وقتی کسی اکسسوری شما را پیدا کرد، نشان داده می‌شود.

این حالت را فقط وقتی فعال کنید که ایرتگ خارج از محدوده دستگاه شما باشد، پیام را سفارشی کرده و Notify When Found را فعال کنید.

بعد از اینکه ایرتگ در حالت گمشده فعال شد، یابنده می‌تواند ایرتگ را به نزدیکی آیفون یا گوشی اندروید دارای NFC بیاورد، صاحب گوشی لینک اعلانی را مشاهده می‌کند که به وبسایتی حاوی پیام و شماره تلفن گمشده هدایت می‌شود.

نکته مهم: این قابلیت احتمالا تنها برای افرادی قابل استفاده باشد که احراز هویت دو مرحله ای را فعال سازی کرده باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location