سبد خرید خالی‌ست.
FInd-My

بررسی‌های اولیه نشان داده که شرکت اپل هنوز در صفحه وب Find My قابلیت ردیابی ایرتگ را فراهم نکرده و کاربران صرفاً از طریق آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک و اپلیکیشن نصب شده در آن امکان دسترسی به آن را خواهند داشت.

در این بررسی‌ها مشخص شده که شرکت اپل هنوز بخش وب سرویس Find My را آپدیت نکرده است و کاربران امکان دسترسی به ایرتگ را از طریق مرورگرهای وب ندارند. توسعه نسخه وب برای سرویس Find My باعث می‌شود تا کاربران حتی در زمان عدم دسترسی به محصولات اپل بتوانند با استفاده از هر دستگاهی که دارای یک مرورگر اینترنتی است امکان ردیابی دستگاه‌های مورد نظر خود را داشته باشند.

از آنجایی که سرویس Find My امکاناتی ویژه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و محدودیتی در اتصال آن به وسایل شخصی متعدد وجود ندارد، تعبیه و پشتیبانی از Find My از طریق وب بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

البته بررسی‌های اولیه از نسخه ابتدایی اپلیکیشن Find My حاکی از آن است که شرکت اپل هنوز به طور کامل پشتیبانی از اپلیکیشن Find My را به اتمام نرسانده و هنوز بسیاری از بخش‌های آن به صورت نرم افزاری تکمیل نشده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل احتمالاً تا ماه ژوئن سال جاری میلادی فرایند پشتیبانی نرم افزاری از ایرتگ را در سرویس‌های نرم افزاری خود تکمیل نخواهد کرد.

با توجه به این موضوعات به نظر می‌رسد که کاربران ایرتگ احتمالاً تا پیش از کنفرانس WWDC 2021 امکان پشتیبانی و دسترسی به امکانات ویژه‌ای که اپل برای ایرتگ در نظر گرفته را نداشته باشند.

پس از عرضه امکانات کامل ایرتگ در اپلیکیشن Find My کاربران می‌توانند بدون وجود محدودیت‌های ویژه مربوط به نسخه وب اقدام به ردیابی و مکان یابی ابزارهای شخصی خود با ایرتگ کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location