سبد خرید خالی‌ست.
U1

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های ایرتگ نسبت به محصولات مشابه ردیاب شخصی، پشتیبانی از تراشه U1 در این محصول است که باعث می‌شود تا کاربر به صورت سریع‌تر لوکیشن دقیق آن را پیدا کند.

تا پیش از این و مشخصاً در جریان کنفرانس Spring Loaded که اپل ایرتگ را رونمایی کرد، مشخص شده بود که تراشه U1 باعث می‌شود تا کاربران آیفون 11 و 12 بتوانند به صورت سریع‌تر لوکیشن دقیق ایرتگ را پیدا کنند. در این مطلب نحوه استفاده از اپلیکیشن Find My را برای پیدا کردن لوکیشن دقیق ایرتگ را آموزش خواهیم داد.

چگونه با استفاده از آیفون 11 و آیفون 12 لوکیشن دقیق ایرپاد را پیدا کنیم؟

روش انجام این کار بسیار ساده است و کافی است چند قدم آسان را بردارید. نکته مهم این است که اپلیکیشن Find My محور اصلی ارتباط آیفون با ایرتگ است و باید از طریق نسخه‌های به روز شده آن اقدام به پیدا کردن ایرتگ کنیم.

  • 1.مطمئن شوید که نسخه جدید سیستم عامل آی او اس را روی آیفون نصب کرده‌اید
  • 2.اپلیکیشن Find My را پیدا کنید
  • 3.آیتم مورد نظر خود را انتخاب کنید (این آیتم بسته به اینکه ایرتگ را به چه وسیله‌ای متصل کرده‌اید و آن را چه چیزی تعریف کرده‌اید تغییر است. به عنوان مثال آیتم مورد نظر شما می‌تواند کیف پول یا جاکلیدی باشد که به آن ایرتگ را متصل کرده‌اید.)
  • 4.گزینه Find را بزنید
  • 5.اگر آیفون شما از مدل آیفون 11 یا آیفون 12 باشد و تراشه U1 در آن فعال باشد، می‌توانید باراهنمایی‌های فیدبک های هپتیک اقدام به پیدا کردن لوکیشن مورد نظر دستگاه های خود کنید و از آن طریق ایرتگ را پیدا کنید. شما همچنین با استفاده از یک فلش سفید رنگ می‌توانید لوکیشن دقیق ایرتگ را پیدا کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location