سبد خرید خالی‌ست.
iPad-Pro

شرکت اپل به تازگی از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده که کارکرد مجیک کیبورد معرفی شده در سال 2020 تا حدودی برای آیپد M1 نامناسب است.

اپل در سند پشتیبانی آیپد M1 اعلام کرده که مجیک کیبورد 2020 که برای آیپد پرو 2020 طراحی شده، از لحاظ کارکرد و اتصال با آیپد پرو M1 سازگار است، اما از لحاظ اندازه و سایز تا حدودی ناسازگار بوده و در زمان بسته شدن دستگاه، ممکن است تا حدودی دستگاه را با نقص ببندد. بخشی از متن سند پشتیبانی آیپد پرو M1 که مربوط به این موضوع است این موضوع را به‌وضوح برای کاربران روشن کرده است:

نسل اول مجیک کیبورد (A1998) از لحاظ کاربری با آیپد پرو 12.9 اینچ نسل پنجم و نمایشگر رتینای مایع XDR آن سازگار است. به دلیل ابعاد ضخیم‌تر آیپد پروی جدید، ممکن است مجیک کیبورد به‌طور دقیق با دستگاه در زمان بسته شدن منطبق نباشد، بخصوص اگردر میان آن‌ها محافظ نمایشگر قرار داشته باشد.

آیپد پرو 12.9 اینچ تا پیش از این نیز مورد بررسی‌های ویژه‌ای قرار گرفته بود و مشخص شده بود که نسل پنجم این محصولات تا حدودی از لحاظ اندازه با مجیک کیبورد نسل اول سال 2020 ناسازگاری دارد. با این حال مشخص شده که کاربران در صورت پذیرفتن این ناسازگاری می‌توانند به صورت دقیق و کاربردی از این محصول استفاده کنند.

با این حال اگر کاربران با عدم سازگی مجیک کیبورد مشکل داشته باشند، می‌توانند با خرید مجیک کیبورد نسل دوم به‌طور دقیق از آیپد پروی خود استفاده کنند. گفتنی است که اپل تأکید کرده که این عدم تطابق بیشتر در زمانی رخ می‌دهد که محافظ نمایشگر روی دستگاه قرار گرفته باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location