سبد خرید خالی‌ست.
Airtag

یکی از مواردی که از دو هفته پیش و پس از رونمایی ایرتگ در جریان رویداد Spring Loaded باعث سروصدای زیادی میان کاربران شده، طراحی این محصول و عدم تعبیه حفره در آن است. حال یکی از کاربران اقدام به ایجاد یک حفره به صورت دستی در ایرتگ کرده است.

در زمان معرفی ایرتگ مشخص شد که اپل به جای ایجاد حفره برای اتصال جاکلیدی و موارد دیگر، اکسسوری‌های ویژه‌ای را برای آن در نظر گرفته است که شامل هزینه‌ای جداگانه می‌شود. این در حالی است که ردیاب‌های شخصی دیگر نظیر Tile به دلیل وجود یک حفره هیچ محدودیتی در قرار گرفتن در جا کلیدی ندارند.

این موضوع باعث می‌شود تا کاربران ایرتگ علاوه بر خرید این محصول نیاز به تهیه یک اکسسوری ویژه به‌منظور نگهداری آن خواهند داشت. اپل به صورت رسمی اکسسورهای تائید شده خود برای ایرتگ را به فروش می‌رساند و از طرف دیگر بسیاری از شرکت‌های تولید کننده محصولات جانبی نیز ابزارهای مشابهی را باقیمت‌های متفاوت آماده عرضه کرده‌اند.

در این میان، وب سایت macrumors ادعا کرده که ایرتگ امکان ایجاد یک حفره را با دریل دارد که امکان اتصال آویزهای مختلف را به کاربران می‌دهد. ایجاد این حفره خللی در عملکرد دستگاه ایجاد نمی‌کند و باعث خرابی دستگاه نمی‌شود. اما حقیقت این است که این حفره باید در جایگاهی بسیار خاص و دقیقاً روی گوشه دستگاه ایجاد شود. در صورتی که حفره در بخش میانی دستگاه ایجاد شود، عملکرد دستگاه با اختلال ایجاد شده و دستگاه دیگر امکان کارکرد را ندارد.

این موضوع توسط برخی از یوتیوبرهای معروف فعال در حوزه بررسی محصولات شرکت اپل نیز تائید شده است و مشخص شده که ایرتگ می‌تواند با قرار گرفتن یک حفره بدون اختلال در روند کاربری به آویزهای ویژه را دارد. با این حال ایجاد این حفره ممکن است ظاهر دستگاه را تا حدودی خراب کند و انجام این کار صرفاً به انتخاب کاربر باز می‌گردد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location