سبد خرید خالی‌ست.
Airtag

هفته گذشته گزارشی مبنی بر آماده بودن شرکت اپل برای عرضه ایرتگ در سال 2020 منتشر شد و حالا برچسب های روی جعبه نشان داده که این شرکت از سال 2019 میتوانست این محصول را آماده عرضه به بازار کند.

اخیرا تصویری از جعبه ایرتگ در اینترنت منتشر شده که نشان میدهد شرکت اپل از سال 2019 و البته 2020 میلادی توانایی عرضه ایرتگ در بازار را داشته است. این تصاویر شامل دو برچسب از روی بخش بیرونی جعبه ایرتگ میشود که در یکی از آنها سال 2019 و در آن یکی سال 2020 نشان داده شده است.

این موضوع نشان میدهد که شرکت اپل از سال 2019 میلادی توانایی عرضه ایرتگ در بازار را داشته است. این شرکت حتی در سال 2020 نیز برچسب های مربوط به روی جعبه ایرتگ برای عرضه آن به بازار را نیز چاپ کرده بود، اما در نهایت این کمپانی موفق به عرضه زودهنگام این محصول نشده بود و در نهایت آنها را در سال 2021 میلادی آماده عرضه به بازار کرده بود.

تصویر یاد شده توسط کاربران شبکه اجتماعی توییتر بارها و بارها دست به دست شده است که تایید کننده قدمت ایرتگ در بازار جهانی است.

سال 2019 میلادی شرکت اپل در جریان کنفرانس سپتامبر خود اقدام به رونمایی از آیفون 11 همراه با تراشه U1 کرده بود و امکانات لازم برای پشتیبانی از ایرتگ را داشت. اما در آن زمان تراشه U1 به دلیل عدم عرضه ایرتگ کاربرد زیادی نداشت و وجود آن در آیفون 11 برای

هفته گذشته گزارشی منتشر شد که نشان از اسناد داخلی FCC سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی شرکت اپل داشت که ادعا میکرد اپل از سال 2020 میلادی توانایی برای عرضه این محصولات را داشته است. اپل حتی درخواست مجوز مربوط به عرضه ایرتگ به بازار را در سال 2019 میلادی نیز به FCC داده بود. اما بروز برخی از مشکلات فنی باعث شده بود تا این کمپانی تصمیم به تعویق در عرضه این محصول برای مدت زمان دو سال بگیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location