سبد خرید خالی‌ست.
AI-DEVELOP

شرکت اپل اعلام کرده که طی یک سرمایه گذاری 430 میلیارد دلاری تصمیم به راه اندازی مراکز تجاری بیشتر دارد تا از آن طریق بتواند 20 هزار شغل جدید را در سراسر آمریکا ایجاد کند.

اپل به منظور بهینه سازی روند توسعه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی خود اقدام به ساخت تجهیزات و توسعه فناوری‌های پیشرفته دیگری کند که از آن طریق روند استفاده از دستگاه‌ها و سرویس‌های خود را بهبود می‌بخشد. رسیدن به این چشم انداز نیاز به سرمایه گذاری بسیار زیادی دارد و شرکت اپل تصمیم دارد تا 20 هزار نیروی متخصص را برای کار در چندین مرکز طراحی و توسعه محصولات خود جذب کند.

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل اولین بار این موضوع را طی سخنرانی‌های خود مطرح کرده است و او اعلام کرده که به محض پایان یافتن بحران همه گیری کرونا در سراسر جهان تصمیم دارد تا روند راه اندازی این مشاغل را آغاز کند.

تیم کوک ادعا کرده که شرکت اپل در حال ریکاوری و بازپروری خود از دوره شیوع ویروس کرونا و تعطیلی‌های مربوط به آن است و به‌زودی فرایند بهبود کسب و کار خود را از طریق راه اندازی مراکز تحقیقاتی و کارخانه‌های جدید آغاز می‌کند. شرکت اپل تصمیم دارد تا در سراسر 50 ایالت آمریکا فعالیت کند و نیروهای متخصص را به خود جذب کند.

عمده فعالیت این نیروهای کاری به توسعه هوشمند در دستگاه ه و سرویس‌های آتی شرکت اپل مربوط خواهد بود. اپل در تلاش است تا با توسعه و عرضه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی امکانات ویژه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا از فرایند پردازش ابری هوش مصنوعی را در دستگاه‌های خود بهینه سازی کند تا از آن طریق بتواند نسل جدیدی از دستگاه‌های خود را به بازار کند.

محصولاتی نظیر اپل گلس و ماشین هوشمند و خودران شرکت اپل از جمله مواردی هستند که نیاز بهبود بسیار حرفه‌ای و پیشرفته هوش مصنوعی دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location