سبد خرید خالی‌ست.
Apple-App-Trancparency

یکی از قابلیت‌های بارز و قابل انتظار iOS 14.5 حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم ردیابی تبلیغاتی اپلیکیشن‌ها است. با راه اندازی این آپدیت جدید، اپلیکیشن‌ها برای دسترسی به IDFA یا ردیابی تبلیغات در دستگا‌ها نیاز به اجازه کاربر دارند.

وقتی اپلیکیشنی بخواهد از شناسه کاربر یا IDFA برای ردیابی استفاده کند، پنجره‌ای باز می‌شود با این مضمون که آیا کاربر اجازه می‌دهد تا فعالیت او در اپلیکیشن‌ها و وب‌سایتهای شرکت‌های دیگر ردیابی شود؟ وقتی این اعلان ظاهر شد می‌توانید «درخواست ردیابی نشود» را انتخاب کنید، در غیر اینصورت گزینه مجاز را انتخاب کرده تا به اطلاعات شما برای پیگیری دسترسی یابند.

در صورتی که می‌خواهید دسترسی به IDFA را به طور کلی مسدود کنید، با استفاده از تنظیمات حریم خصوصی می‌توانید آن را انجام دهید. مراحل زیر را دنبال کنید:

  • 1-به Settings بروید
  • 2-به سمت پایین اسکرول کنید و روی گزینه Privacy ضربه بزنید.
  • 3-روی Tracking ضربه بزنید.
  • 4-Allow Apps to Request to Track را خاموش کنید.

بسته به تنظیمات حریم خصوصی دستگاهتان ممکن است این گزینه خاموش باشد ولی با انجام این مراحل مطمئن می‌شوید که اجازه دسترسی به شناسه خود را نمی‌دهید. قابل ذکر است که با انتشار این آپدیت جدید توسعه دهندگان ملزم به رعایت قوانین حریم خصوصی اپل شده‌اند.

اگر قصد دارید به هر دلیلی ردیابی را برای اپلیکیشن خاصی روشن نگه دارید ولی قابلیت رد خودکار را فعال کرده‌اید، با خاموش کردن آن و دانلود مجدد اپلیکیشن، آن را مجاز به ردیابی کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location