سبد خرید خالی‌ست.
m2

شرکت اپل تصمیم دارد تا در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی فرایند طراحی و تولید انبوه تراشه پردازشی M2 را آغاز کند و آن را در کامپیوترهای حرفه‌ای خود آماده استفاده کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری تایوانی Nikkei Asia شرکت اپل تا ماه جولای سال جاری میلادی مشغول تولید انبوه کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده M1 است و پس از آن وارد فاز جدیدی برای تولید تراشه نسل جدید M2 خواهد شد که قرار است در کامپیوترهای مک مبتنی بر پروژه اپل سیلیکون در سال 2022 میلادی آماده عرضه شود.

عرضه تراشه‌های M2 در کامپیوترهای مک نشان دهنده آن است که شرکت اپل در زمینه توسعه پروژه اپل سیلیکون عملکرد موفقیت آمیزی داشته است و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت اپل به زودی بتواند فرایندهای ویژه‌ای را در زمینه توسعه و عرضه محصولات پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تر آغاز کند.

گفتنی است که شرکت اپل از همین حالا در پرچم‌داران کامپیوترهای مبتنی بر تراشه M1 هشت هسته پردازش مرکزی به همراه 8 هسته پردازش گرافیکی را در کنار 16 هسته موتور عصبی ارائه داده که در دستگاه‌هایی نظیر آیمک‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند. شرکت اپل ادعا کرده که تراشه M1 در پایین‌ترین حالت خود تا 3.5 برابر از کامپیوترهای معادل خود در سال‌های گذشته که با پردازنده‌های اینتل طراحی و تولید شده بودند سریع‌تر است.

اپل همچنین ادعا کرده که کامپیوترهای سال آینده تا شش برابر نسبت به سال جاری سریع‌تر خواهند شد و کاربران امکانات ویژه‌ای را برای انجام کارهای محاسباتی و انجام پروژه‌های حرفه‌ای با این کامپیوترها در اختیار خواهند داشت.

با این حال خبرگزاری یاد شده ادعا کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا فرایند استفاده از پردازنده M2 را از نیمه دوم سال 2021 میلادی آغاز کند و پس از آن این محصولات را به صورت تدریجی معرفی و آماده عرضه به بازار جهانی کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location