سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Dance

اپل در روز جهانی رقص از طریق اپلیکیشن فیتنس پلاس یک چالش جدید را به راه انداخته اشت. این چالش فعالیت متمرکز بر رقص را ارائه می‌کند که از پنجشنبه 29 آوریل شروع می‌شود.

صاحبان اپل واچ می‌توانند چالش روز جهانی رقص را با 20 دقیقه تمرین رقص یا بیشتر از طریق اپلیکیشن Workout به انجام برسانند.

همچنین اپلیکیشن اپل فیتنس پلاس یک گروه تمرین رقص با برخی مربیان حرفه‌ای دارد که به مدت 20 تا 30 دقیقه به روال عادی ارائه می‌کند و شامل مجموعه‌ای از رقص‌های هیپ هاپ، R&B و آهنگ‌های نوستالژی پر فروش و موارد بیشتر است.

کاربران می‌توانند با رقص کاردیو کالری سوز مثل هیپ هاپ و لاتین، تمرین شاد و پرتحرکی داشته باشند. در برخی از تمرینات Fitness+ Dance، با هر آهنگ جدید مراحل رقص تغییر کرده تا یک تجربه سرگرم کننده و شاد به کاربر ارائه کند.

سایر تمرینات منجر به یک برنامه روتین کامل و یک رقص هیجان انگیز می‌شود که احساس حرفه‌ای بودن به کاربر می‌دهد.

قابل ذکر است که کاربران می‌توانند به برنامه‌های رقص اپل فیتنس پلاس و سایر محتواهای فیتنس پلاس با اشتراک 9.99 دلار ماهیانه (79.99 دلار سالیانه) دسترسی داشته باشند، اما چالش فعالیت را می‌توانند با هر برنامه رقص موجود در اپلیکیشن Workout در اپل واچ انجام داده و کامل کنند.

کاربرانی که در این چالش شرکت و آن را انجام دهند، جایزه چالش روز جهانی رقص را دریافت می‌کنند که در بخشAwards در اپلیکیشن فیتنس ذخیره می‌شود. این جایزه به همراه برچسب‌های متحرکی ارائه می‌شود که می‌توان آن را در مسیج‌ها و اپلیکیشن فیس تایم استفاده کرد.

اپل Activity Challenges متفاوتی را طول سال ارائه می‌کند و رویدادهایی مثل Earth Day، Veterans Day، Valentine's Day، Heart month و موارد دیگری را با اهداف تمرینی برای کاربران اپل واچ جشن می‌گیرد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location