سبد خرید خالی‌ست.
Spotify

مجله واریتی به تازگی طی گزارش جدید خود اعلام کرده که اسپاتیفای تنها یک هفته پس از معرفی سرویس اپل پادکست پلاس از طرف شرکت اپل اقدام به عرضه سرویس پادکست پریمیوم خود کرده است.

بر اساس اعلامیه اسپاتیفای قرار است تولید کنندگان محتوا از این پس امکان دریافت حق اشتراک را از کاربران داشته باشند و از مخاطبین خود هزینه‌ای ویژه را دریافت کنند. این در حالی است که اسپاتیفای اعلام کرده که 100 درصد هزینه دریافت شده از کاربران را به تولید کنندگان محتوا ارائه می‌دهد با این حال از سال 2023 میلادی به بعد این سرویس پنج درصد از هزینه دریافتی را به عنوان حق کمیسیون دریافت خواهد کرد.

تصمیم اسپاتیفای برای عدم دریافت حق کمیسیون از تولید کنندگان محتوا البته یک شرط مهم دارد که این موضوع به اختصاصی بودن محتوا برای سرویس اسپاتیفای مربوط می‌شود.در حقیقت اسپاتیفای در تلاش است تا به صورت دائمی تولید کنندگان محتوا را به سمت خود تشویق کند و امکان همکاری بیشتر با آن‌ها و عرضه پادکست‌های پریمیوم را از طریق آن‌ها فراهم کند.

این فعالیت اسپاتیفای مشخصاً به اقدام اخیر شرکت اپل در زمینه پشتیبانی از پرداخت درون برنامه این اپل پادکست مربوط می‌شود که در نهایت باعث شده تا کاربران امکاناتی ویژه را در زمینه دریافت محتوای پریمیوم داشته باشند و از طرف دیگر سازندگان پادکست‌ها نیز امکان کسب درآمد آسان‌تر و به صورت مستقیم از مخاطبین را داشته باشند.

در این میان، شرکت اپل به عنوان صاحب سرویس اپل پادکست از تولید کنندگان محتوا، تا سقف 49 درصد حق کمیسیون دریافت می‌کند که پس از گذشت یک سال این مقدار کاهش پیدا می‌کند. با این حال اسپاتیفای تصمیم گرفته تا با رایگان کردن هزینه کمیسیون خود راه را برای تولید کنندگان محتوا در سرویس خود هموار کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location