سبد خرید خالی‌ست.
نخستین تصاویر درز کرده از آیفون 6C
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سایت فرانسوی NowherElse به نقل از سایت Future Supplier تصاویری درز کرده از بدنه گوشی آیفون 6C را منتشر کرد. بر اساس این تصاویر و شایعاتی که چند وفتی است شنیده می‌شود اپل قصد دارد که آیفون 6C را در کنار آیفون 6S در پاییز امسال عرضه کند. در این تصاویر نیز این گوشی 4 اینچی با آیفون 5C مقایسه شده است که تغییرات کوچکی در بدنه این دو گوشی به چشم می‌خورد.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌شود نخستین تغییر سوراخ فلش دوربین است که از دایره به بیضی تغییر شکل پیدا کرده است و شبیه به محل فلش گوشی آیفون 5S شده است. اگر چه گوشی‌های آیفون 6S Plus و آیفون 6S دارای فلش Dual LED به صورت دایره‌ای شکل هستند.

iphone-6c-rear-shell-2.jpg

دومین تفاوتی نیز که در تصویر بالا مشاهده می‌شود در تعداد ردیفهای سوراخهای مربوط به اسپیکر دستگاه است که در آیفون 5C یک ردیف سوراخ و در آیفون 6C دو ردیف دیده می‌شود.

هنوز عرضه آیفون 6C توسط اپل تائید نشده است و تمامی اخبار درباره آن در حد شایعه باقی می‌ماند. بسیاری از کارشناسان عرضه آیفون 5C را یک شکست قلمداد کردند . اپل نیز پس از عرضه نسل ششم آیفون تولید این مدل را متوقف کرد، اما حال با فروش بسیار خوبی که آبفونهای جدید اپل با صفجه نمایش بزرگ داشته‌اند بنظر می‌رسد که عرضه نسخه‌ای از آیفون دارای ویژگیهای مشابه آنها و با قیمت کمتر می‌تواند بازار خوبی داشته باشد.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location