سبد خرید خالی‌ست.
Apple-care

طبق اسناد پشتیبانی به روز شده، اپل گارانتی AppleCare+ برای مک را بیش از سه سال در آمریکا تمدید کرده است. چندی پیش نیز اپل برای اولین بار این سرویس گارانتی را برای اپل تی وی ارائه داد.

بعد از انجام فرایند پیش پرداخت و خرید گارانتی AppleCare+ برای مک که به مدت سه سال قابل استفاده است، کاربران می‌توانند مدت زمان بیشتری را خریداری کرده که تا زمان لغو آن به شکل سالیانه و خودکار تمدید ‌شود. طبق گفته اپل، کاربران باید گارانتی جدید را طی 30 روز بعد از تاریخ پایان گارانتی اصلی خریداری کنند.

لازم به ذکر است که قبلاً بعد از اتمام پوشش اولیه سه ساله، راهی برای تمدید گارانتی AppleCare+ برای مک وجود نداشت.

گارانتی AppleCare+ برای مک در هر یک سال تا دو با برطرف کردن مشکل را پوشش می‌دهد، برای موارد مربوط به خرابی صفحه نمایش یا آسیب محفظه خارجی هزینه 99 دلار برای هر سرویس در نظر گرفته شده و برای سایر آسیب‌ها مبلغ 299 دلار هزینه می‌شود.

کاربرانی که گارانتی AppleCare+ را دارند در 24 ساعت شبانه روز و تمام روزهای هفته می‌توانند با نمایندگان پشتیبانی فنی اپل به‌صورت گفتگوی آنلاین یا از طریق تلفن دسترسی داشته باشند.

همچنین گارانتی AppleCare+ برای مک در خارج از ایالات متحده محدود به سه سال باقی می‌ماند.

گفتنی است که AppleCare+ نوعی ضمانت نامه طولانی مدت بوده که شامل پشتیبانی فنی برای دستگاه‌های اپل است.این طرح شامل محصولاتی می‌شود که باتری آن‌ها مشکلی داشته باشد.

در حالی که برنامه گارانتی AppleCare بسیاری از محصولات اپل را از جمله مک‌ها، ایرپاد، هوم پاد، آیفون، اپل واچ، آیپد و اپل تی وی پوشش می‌دهد. این برنامه شامل نرم افزار اپل است که با سخت افزار دستگاه مورد پوشش مرتبط است. کاربران از طریق خریداری این برنامه پشتیبانی و آموزش بیشتری دریافت می‌کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location