سبد خرید خالی‌ست.
mac-TOuchID

در حالی که سنسور تاچ آیدی در مجیک کیبورد با همه مک‌های M1 شامل آیمک 2021 و مک بوک پرو 13 اینچی، مک بوک ایر و مک مینی سازگار است ولی با آیپد پرو حتی با وجود تراشه M1 کار نمی‌کند.

مجیک کیبورد جدید بدون در نظر گرفتن تاچ آیدی، با آیپد پرو و سایر دستگاه‌هایی مثل مک‌های مبتنی بر اینتل قابل استفاده است.

اپل سه نسخه از مجیک کیبورد را عرضه خواهد کرد که شامل یک نسخه استاندارد با تاچ آیدی، یک نسخه استاندارد بدون تاچ آیدی و یک نسخه بازطراحی شده با تاچ آیدی و صفحه کلیدی نامریک است. طبق گفته اپل مجیک کیبورد جدید با آیمک 2021 عرضه خواهد شد و به طور جداگانه فروخته نمی‌شود.

آیمک 24 اینچی به همراه مجیک کیبورد دارای تاچ آیدی در یک جعبه و بدون موارد اضافی فروخته می‌شود که یک گزینه ارتقا 50 دلاری برای مدل پایه خواهد بود.

قابل ذکر است که مجیک کیبورد همراه با تاچ آیدی در رویداد بهاری اپل روز سه شنبه به همراه آیمک 24 اینچی معرفی و رونمایی شد. بنابر گفته اپل پیش فروش این محصول از 30 آوریل 2021 (10 اردیبهشت سال جاری) آغاز خواهد شد.

اپل فناوری تاچ آیدی را قبلاً در لپ تاپ‌های خود ارائه می‌کرد ولی برای اولین بار آن را در یک وسیله جانبی مثل کیبورد قرار داده است.

نکته جالب توجه این است که هم‌زمان با رونمایی از آیمک‌های جدید با تنوع رنگی، اپل مجیک کیبوردها را با همین تنوع رنگ در دسترس کاربران خواهد گذاشت. همچنین تغییراتی که اپل در مجیک کیبوردهای جدید ارائه کرده بسیار قابل توجه بوده که شامل کلیدهای ترکیبی اسپات لایت، کلیدهای مخصوص ایموجی و Do Not Disturb به همراه قفل شدن آیمک است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location