سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Music-Spotify

بلومبرگ گزارش داده که در یک جلسه دادرسی ضد انحصار برای محدودیت‌های اپ استور که اخیراً برگزار شده، اسپاتیفای و مجموعه Match Group به عنوان شرکت پشتیبان تیندر، شرکت اپل را متهم به «سو استفاده از قدرت» کرده است.

مدیر ارشد حقوقی اسپاتیفای گفت قوانین اپل «چیزی بیش از یک سو استفاده از قدرت برای جذب ارزش‌هایی که توسط دیگران خلق شده نیست». او همچنین افزود که اپل از موقعیت برتر خود به عنوان نگهبان اپ استور سو استفاده کرده و از رقبا جدا شده یا به عبارتی خود را تافته جدا بافته دانسته و به این شکل خدمات رقیب‌ها را تضعیف می‌کند.

دشمنی اسپاتیفای با اپل از رونمایی و معرفی اپل موزیک در سال 2015 شروع شد، از آنجا که هزینه اشتراک اپل موزیک 9.99 دلار بوده و اسپاتیفای به دلیل پرداخت کمیسیون 30 درصدی به اپل نتوانسته سود کافی به دست آورد، اعلام کرده که از رقابت با اپل موزیک عقب افتاده است.

از آنجا که اپل به اسپاتیفای امکان جایگزینی برای ثبت نام یا پرداخت در نسخه اپ استور اپلیکیشن را نداده، به همین دلیل اسپاتیفای اقدام به ثبت شکایت کرده است.

در این جلسه شرکت Match نیز از اپل شکایت کرده است. این شرکت قصد داشته تا تأییدیه‌ای ویژه را در نسخه تایوانی اپلیکیشن‌های خود اضافه کند که با مخالفت و ممانعت اپل مواجه شده است. این شرکت با یک مدیر اجرایی اپل تماس گرفته است و طی این مذاکره مدیر اپل اعلام کرده که مدیران Match باید از اینکه تمام درآمد خود را به اپل نمی‌دهند خوشحال باشند. او همچنین اضافه کرده که برای هر میزان درآمدی که شرکت Match کسب می‌کند مدیران آن باید خود را مدیون اپل بداند.

جلسه دادرسی و رسیدگی به این پرونده در حال بررسی بوده و یکی از مدیران ارشد نظارتی اپل هم در این جلسه حضور داشت. او با رعایت نکات مربوط به استانداردهای مذاکره درباره نحوه تحولاتی که توزیع نرم افزارها در اپ استور توضیحاتی را ارائه داده است.

این مدیر ارشد اپل گفته که قوانین محدود کننده اپ استور برای حفظ حریم خصوصی، ایمنی و عملکرد استاندارد در این پلتفرم طراحی شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location