سبد خرید خالی‌ست.
Apple-TV

بررسی‌های انجام شده از کنترل سیری اپل تی وی 4K که به تازگی معرفی و آماده معرفی شده امکانات لازم برای اجرای بازی‌ها را ندارد. این کنترل مجهز به شتاب سنج و ژیروسکوپ برای اجرای بازی‌ها نیست.

اپل تی وی 4K نسل 2 به تازگی در جریان رویداد بهاری شرکت اپل معرفی شده است و اطلاعاتی که این کمپانی در اختیار کاربران قرار داد شامل اضافه شدن رابط کاربری چرخشی جدید به همراه امکاناتی بهتر برای کنترل محتوای ویدیویی و رسانه‌ای بود. اما حالا مشخص شده که شرکت اپل تلاشی برای تبدیل این کنترل به دسته بازی انجام نداده است.

بر اساس گزارش وب سایت Digital Trends کنترل سیری اپل تی وی نسل 2 که به تازگی عرضه شده مجهز به برخی از قطعات لازم برای پشتیبانی از بازی‌های ویدیویی نیست و همین موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل سرمایه گذاری ویژه‌ای برای پشتیبانی از بازی‌ها از طریق کنترل سیری نکرده است. این وب سایت در نتیجه گیری گزارش خود تأکید کرده که حتی اگر شرکت اپل امکان پشتیبانی از بازی‌های ویدیویی را به اپل تی وی نسل جدید بیاورد امکان اجرای آن‌ها با استفاده کنترل سیری فراهم نیست.

هر چند که شرکت اپل در معرفی این اپل تی وی جدید به تی وی او اس 14.5 نیز اشاره‌هایی داشت و طی آن ادعا کرده بود که این سیستم عامل سازگاری کامل با کنترل کنسول‌های نسل نهمی شامل پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس را اضافه کرده است و کاربران می‌توانند از این کنترلرها برای اجرای بازی‌های مختلف استفاده کنند.

گفتنی است که شرکت اپل هر چند امکان اجرای بازی‌های ویدیویی را در اپل تی وی ارائه داده ولی سرمایه گذاری ویژه‌ای برای توسعه آن در حد کنسول‌های بازی نکرده است و نمی‌توان فعلاً امیدی برای معرفی اپل تی وی به عنوان نماینده شرکت اپل در دنیای کنسول‌های بازی سخن به میان آورد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location