سبد خرید خالی‌ست.
Cover

یکی از کارخانه‌های تأمین کننده قطعات محصولات اپل در شانگهای چین به تازگی درگیر آتش سوزی شده و هشت کشته شامل نفر آتش نشان بر جای گذاشته است.

این واقعه روز پنجشنبه رخ داد که شعبه‌ای از کارخانه تایوانی Casetek در شانگهای چین دچار حریق شد. آتش سوزی ساعت 1:30 بعد از ظهر روز پنجشنبه رخ داد که تا صبح روز جمعه نیز ادامه داشته است. در پی این سانحه دو آتش نشان و شش شهروند کشته شده‌اند.

روز پنجشنبه پس از وقوع حریق آتش‌نشانان در تلاش بودند تا محوطه این کارخانه را تخلیه کنند که همین عملیات باعث مرگ دو آتش نشان شد. مقامات رسمی اعلام کرده‌اند که هنوز در حال جست و جوی اجساد بیشتر هستند اما در حال حاضر فقط هشت نفر پیدا شده‌اند. روز پنجشنبه این کارخانه دچار حریق شد و به‌سرعت گسترش پیدا کرد. همین موضوع باعث شد تا حتی 900 نیروی امدادگر آتش نشان نیز توان رویارویی با آتش را نداشته باشند.

در حال حاضر ریشه ایجاد حریق مشخص نیست و مقامات اطلاعیه‌ای در مورد دلیل این سانحه را مطرح نکرده‌اند؛ با این حال این رویداد نابهنگام باعث آلودگی زیادی در آب و هوای منطقه شده است.

کارخانه Shengrui Electronic Technology که قربانی حریق شده سال گذشته توسط مجموعه کارخانه‌های تایوانی پگاترون تصاحب شده بود و یکی از بخش‌های اصلی اسمبل آیفون‌های میان رده، کامپیوترهای مک و برخی دیگر از محصولات اپل بوده است.

دولت چین در حال حاضر در تلاش است تا با عواقب پس از خاموش شدن حریق مبارزه کند. با این حال هنوز آمار قربانیان این سانحه به طور دقیق مشخص نشده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location