سبد خرید خالی‌ست.
iMac-2021

آیمک 2021 به تازگی از طرف شرکت اپل معرفی شده و هنوز کاربران شانس استفاده از آن را نداشته‌اند. با این حال برخی از افراد در مورد رنگ آیمک 2021 نظر داده‌اند.

آیمک 2021 در رنگ‌های متفاوت آماده طراحی و عرضه شده است و همین موضوع باعث شده تا سلیقه‌های مختلفی برای خرید به آن جلب شود. مجموعه رنگ آیمک 2021 شامل نقره‌ای، صورتی، بنفش، نارنجی، سبز، زرد و آبی هستند که هر یک از آن‌ها می‌تواند برای افرادی خاص جذاب باشند. البته رنگ بندی آیمک 2021 با پردازنده M1 تأثیری در قدرت سخت افزاری آن‌ها نداشته است.

رنگ بندی آیمک 2021 در هفت گزینه متفاوت همچنین با انتقادهای برخی از کاربران مواجه شده است. طراحی رنگی به همراه تعبیه تراشه M1 که با معماری ARM باعث شده تا برخی از افراد بر این باور باشند که آیمک 24 اینچ دستگاه‌هایی حرفه‌ای نیستند، بلکه این محصولات به عنوان کامپیوترهایی شناخته می‌شوند که بیشتر برای انجام کارهای شخصی طراحی و توسعه داده شده‌اند.

در این میان، وب سایت 9to5mac اقدام به راه اندازی یک نظرسنجی کرده است و در آن از مخاطبین خود پرسیده که تمایل به خرید کدام یک از رنگ‌های آیمک را دارند.

در نتیجه این نظرسنجی، مشخص شده که رنگ آبی با 20.7 درصد از نظر کاربران محبوب‌ترین گزینه آیمک 2021 است. پس از آبی، به ترتیب رنگ‌های نقره‌ای، سبز، زرد، نارنجی، بنفش و صورتی به عنوان رنگ‌های محبوب این محصول شناخته شده‌اند. در حقیقت رنگ بنفش و صورتی کمترین محبوبیت را بین کاربران دارد.

یکی از نکاتی که در این نظرسنجی مشخص شده، درصد تمایل کاربران برای خرید آیمک‌های M1 است. بر اساس این بررسی‌ها مشخص شده که نزدیک به 33.45 درصد از کاربران تمایلی برای خرید آیمک‌های 2021 ندارند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location