سبد خرید خالی‌ست.
Gold

مایکروسافت اخیراً اعلام کرده که برای دسترسی به بازی‌های چندنفره رایگان در ایکس باکس لایو گلد نیازی به داشتن اشتراک ندارند و اکنون هر دارندگان ایکس باکس وان، سری اس و ایکس می‌توانند از این ویژگی جدید استفاده کند.

مایکروسافت باز کردن و ارائه Party Chat و قابلیت Looking For Groups (LFG) را به عنوان بخشی از این فرایند در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

تغییر مایکروسافت شامل بازی‌های Destiny 2، Call of Duty: Warzone، Fortnite، Apex Legends و سایر بازی‌های شده است. در حال حاضر بیش از 50 بازی به طور رایگان قابل اجرا است و تغییرات ارائه شده موجب جذاب‌تر شدن کنسول ایکس باکس سری اس به عنوان دستگاه بازی‌های چندنفره شده است.

ارائه بازی‌های رایگان برای کنسول ایکس باکس لایو گلد بعد از افزایش قیمت اشتراک برای کاربران صورت گرفت. زیرا مایکروسافت هزینه اشتراک سالانه ایکس باکس گلد را دو برابر کرد که با مخالفت شدید کاربران مواجه شد و بلافاصله عقب نشینی و بازی‌های چندنفره را رایگان کرد.

سرویس ایکس باکس لایو گلد به طور ماهیانه بازی‌های رایگان به مشترکان به همراه تخفیف ویژه فروشگاه ارائه می‌کرد در حالی که بیشتر قابلیت‌های آن اکنون برای همه صاحبان ایکس باکس رایگان شده است. قابل ذکر است که برای ایکس باکس 360 کاربران باید اشتراک گلد را داشته باشند.

مایکروسافت کاربران وفادار خود را متقاعد کرده که به جای سرویس ایکس باکس لایو گلد از اشتراک ایکس باکس گیم پس استفاده کنند که بیش از 100 بازی به گیمرها ارائه می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location