سبد خرید خالی‌ست.
iPad-Pro

گزارش‌ها حاکی از این است که اپل به زودی تیراژ تولید آیپد پرو مجهز به تراشه M1 با اندازه 12.9 اینچی را به پنج میلیون واحد در سال 2021 خواهد رساند.

بنابر منابع آگاه و فعال در بخش صنایع قطعه سازی محصولات اپل که دیجی تایمز به آن‌ها استناد کرده، اپل از تأمین کننده خود TSMC خواسته تا تولید تراشه برای آیپد و کامپیوترهای مک جدید را افزایش دهد، زیرا این شرکت انتظار دارد که تقاضا برای آیپد پرو جدید مجهز به تراشه M1 رشد قابل توجهی داشته باشد.

اوایل این هفته اپل از آیپد پرو مجهز به تراشه اپل سیلیکون M1 با اندازه 11 و 12.9 اینچی رونمایی کرد. این همان تراشه‌ای است که اخیراً در آیمک 24 اینچی و قبلاً در مک مینی، مک بوک ایر و مک بوک پرو معرفی شده بود.

تراشه M1 اولین بار در نوامبر معرفی و عرضه شد و در میان کمبود جهانی این تراشه، تقاضا برای آن به همراه تولید آیپد پرو جدید افزایش یافت.

به گزارش دیجی تایمز کارخانه TSMC قصد داشت که تا نیمه امسال 120 هزار قطعه تراشه ماهیانه تولید کند. ولی به لطف تأکید و فشارهای زیاد اپل، این شرکت حالا به چشم انداز ماهیانه 140 تا 150 هزار قطعه تراشه از سه ماهه دوم تا سه ماهه چهارم رسیده است.

گرچه آیپد پرو M1 جدید و آیمک 24 اینچی این هفته معرفی شدند اما تا نیمه دوم ماه مه عرضه نخواهند شد؛ اما این تأخیر قابل ملاحظه بین معرفی و عرضه تراشه‌ها احتمالاً به دلیل فشار زیاد اپل بر تأمین کنندگان است.

تحقیقاتی که بر اساس گزارش دیجی تایمز به عمل آمده حاکی از این است که آیپد پرو 12.9 اینچی رده بالای جدید مجهز به یک نمایشگر Liquid Retina XDR خواهد بود که امسال تا پنج میلیون واحد می‌رسد.

قابل ذکر است که پیش خرید آیپد پرو جدید و آیمک 24 اینچی از روز جمعه 30 آوریل آغاز خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location