سبد خرید خالی‌ست.
iOS-14.6

شرکت اپل از شب گذشته فرایند عرضه نسخه عمومی آی او اس 14.6 را آغاز کرده که همراه با یک قابلیت ویژه آماده عرضه شده است.

این نسخه جدید از طریق روش OTA و بدون نیاز به اتصال به دستگاه‌های دیگر روی تلفن‌های هوشمند آیفون نصب می‌شود. شماره بیلد این نسخه نیز برای توسعه دهندگان 18F5046f است که برای کاربران عادی این شماره تغییر کرده است.

مهم‌ترین قابلیت این نسخه به دسترسی و دریافت نسخه‌های بتای عمومی مربوط می‌شود. تا پیش از این کاربران عمومی پس از دریافت نسخه‌های بتای جدید، برای حذف پروفایل بتا باید به صورت دستی اقدام می‌کردند و پروفایل مربوط به آن را پاک می‌کردند تا از نسخه‌های نهایی استفاده کنند.

اما در این نسخه به صورت پیش‌فرض آپدیت بتای بعدی دانلود نمی‌شود، بلکه کاربران می‌توانند در از Software Update گزینه‌های موجود در بخش Also Available را مشاهده و در صورت تمایل نسخه‌های بتای بعدی را دریافت کنند. این موضوع باعث می‌شود تا کاربرانی برای یک بار اقدام به دریافت بتای عمومی کرده‌اند، دیگر مجبور به دریافت نسخه‌های بتای بعدی نباشند.

علاوه بر این قابلیت، بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که امکانات بیشتری در این نسخه ابتدایی از آی او اس 14.6 اضافه نشده است و همین موضوع به منزله آن است که اپل فرایند طولانی‌تر را برای نهایی شدن این نسخه طی خواهد کرد.

گفتنی است که در حال حاضر آی او اس 14.5 به صورت نهایی و عمومی آماده عرضه به تمامی کاربران نشده است و فعلاً برخی از کاربران نسخه‌های بتای عمومی و توسعه دهندگان نسخه اختصاصی آن را دریافت کرده‌اند. با این حال شرکت اپل اولین بتای عمومی نسخه بعدی یعنی آی او اس 14.6 را نیز آماده عرضه به کاربران کرده است که از طریق وب سایت اپل به آدرس beta.apple.com قابل دسترس است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location