سبد خرید خالی‌ست.
iPad-pro-2021

اپل به تازگی آیپد پرو 2021 را معرفی و آماده عرضه به بازار کرده و حالا مشخص شده که نسخه 12.9 اینچی این محصول با نسل اول مجیک کیبورد آیپدها که در سال 2020 معرفی شد سازگار نیست.

بر اساس گزارش وب سایت iGeneration آیپد پرو 2021 به دلیل تغییراتی که در ظاهر و طراحی داشته امکان اتصال به مجیک کیبورد طراحی شده در سال 2020 را ندارد. آیپد پروی جدید که با پردازنده M1 طراحی شده دارای ضخامت بیشتری است و حاشیه‌های اطراف آن نیز دستخوش تغییراتی محسوس نسبت به نسل پیشین خود شده است.

همین موضوع باعث شده تا کاربرانی که تصمیم به خرید آیپد پرو M1 را دارند، نیاز به خرید مجیک کیبورد 2021 را نیز داشته باشند و نتوانند از کیبورد آیپدهای پیشین خود استفاده کنند.

سند جدیدی که اپل برای بخش پشتیبانی اپل استورهای رسمی نیز در سراسر جهان منتشر کرده، گویا و تائید کننده این موضوع است. اپل در این سند تائید کرده که ضخامت آیپد پرو 2021 با سایز 12.9 اینچ تا 0.5 میلی متر نسبت به محصول سال گذشته افزایش داشته است و همین موضوع باعث شده تا نسل قبلی مجیک کیبورد با این محصول سازگار نباشد.

البته اپل تأکید کرده که مدل 11 اینچی آیپد پروی M1 دستخوش تغییرات زیادی از لحاظ بدنه نشده و محدودیتی درزمینهٔ استفاده از مجیک کیبوردهای سال 2020 در آن‌ها وجود ندارد.

اپل به تازگی آیپد پروی نسل 5 را آماده معرفی و عرضه به بازار کرده است و پیش بینی می‌شود این محصول به همراه لوازم جانبی آن به‌زودی آماده عرضه به عموم کاربران در سراسر دنیا باشند. با این حال کاربران مدل‌های 12.9 اینچی این محصول باید برای خرید مجیک کیبورد و لوازم جانبی دیگر که با بدنه دستگاه ارتباط مستقیم دارند، آگاهی کامل را داشته باشند و در خرید خود دقت کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location