سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-5g-13

اپل با عرضه آیفون 13 تا اواخر سال جاری قصد دارد فناوری 5G mmWave را در اکثر کشورهای جهان ارائه دهد، بنابراین کاربران بسیاری در سرتاسر جهان به این فناوری جدید و سریع دسترسی پیدا کنند.

مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل گفته که در کشورهایی مثل کانادا، ژاپن، استرالیا و کشورهای مهم اروپایی زیر ساخت‌های فناوری mmWave به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد. اپل در حال حاضر آیفون 12 با فناوری 5G mmWave را در آمریکا به فروش رسانده که در حدود 30 تا 35 درصد از فروش کل آیفون 12 را به خود اختصاص داده است.

اپل در این باره گفته که بخش مهمی از گوشی‌های هوشمند با فناوری 5G به دلیل ارائه سرعت بالا و تاخیر کم در سال 2020 از Sub-6 GHz پشتیبانی کردند.

او پیش بینی کرده که با ارائه فناوری 5G mmWave در آیفون‌های جدید، میزان فروش این محصولات نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت. به لحاظ طراحی گوشی‌های مجهز به این فناوری دارای یک آنتن در سمت راست هستند و کو انتظار دارد که این روند همچنان ادامه داشته باشد.

خبرگزاری دیجی تایمز پیش بینی‌های کو را تایید و بیان کرده که احتمالا اپل تعداد آیفون‌های دارای فناوری جدید را افزایش خواهد داد. MmWave در مقایسه با استاندارد و فناوری sub-6GHz سرعت بیشتری ارائه می‌دهد و در دامنه محدودی کار می‌کند ولی به زیر ساخت های پیشرفته ‌تری نیاز دارد.

کو قبلا درباره ویژگی‌های قابل انتظار در آیفون 13 گفته که علاوه بر ایجاد فناوری پیشرفته، ناچ کوچکتر و باتری بزرگتر خواهد داشت،همچنین آیفون 13 پرو و پرو مکس مجهز به نمایشگر 120HZ خواهد شد.

کو اشاره کرده که به خاطر داشتن تثبیت کننده تغییر سنسور و عملکرد بهتر در نور کم، دوربین آیفون جدید بسیار پیشرفته خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location