سبد خرید خالی‌ست.
GamePass

مایکروسافت اعلام کرد که نسخه بتای سرویس ایکس کلاود برای آیفون و آیپد عرضه شده است و کاربران از این پس میتوانند این سرویس را از طریق مرورگر و بدون نیاز به نصب نرم افزارهای ویژه از طریق اپ استور اجرا کنند.

پلتفرم ایکس کلاود از طریق مرورگر و از آدرس xbox.com/play قابل دسترسی است و در سافاری، گوگل کروم و Microsoft Edge قابل دسترسی است.

مایکروسافت قصد دارد نسخه بتای بعدی این سرویس را در سریع‌ترین زمان ممکن عرضه کند و در ماه‌های آینده برای همه اعضای Xbox Game Pass Ultimate آن را ارائه کند. همچنین بازی‌ها در ابتدا از طریق کنترل یا کنترل‌های لمسی برای بیش از 50 عنوان بازی قابل اجرا خواهند بود.

این اولین باری است که استریم بازی‌های ایکس باکس در آیفون و آیپد قابل دسترسی است، زیرا قبلا به طور انحصاری فقط در اندروید اجرا می‌شد. سال گذشته قرار بود یک اپلیکیشن استریم بازی ایکس باکس بر روی iOS عرضه شود؛ اما به دلیل قوانین اپ استور، شرکت اپل روند آن را متوقف کرد و مایکروسافت از عرضه آن بی بهره ماند.

اپل توضیح داد که به دلیل ایجاد خطر بالقوه امنیتی مانع از ارائه این برنامه شده است و تأکید کرد در صورتی که تمامی بازی‌های قابل استریم Game Pass در اپ استور ارائه شوند دسترسی کاربران به این سرویس آزاد میشود.

در پاسخ به سخت گیری اپل، مایکروسافت پیشنهاد کرد که برای اجتناب از قوانین اپ استور اپل از مرورگر استفاده شود. مایکروسافت همچنین گفته که ارائه سرویس قابل دسترسی از طریق مرورگر مزایای زیادی در دستیابی بیشتر به بازی‌های ابری ایجاد می‌کند و موجب توسعه استریم به داخل یک پلتقرم منفرد و یک‌پارچه می‌شود.

لازم به ذکر است که سرویس استریم بازی‌های ابری مایکروسافت به عنوان بخشی از اشتراکXbox Game Pass Ultimate خواهد بود و با قیمت 14.99 دلار ماهیانه و با ارائه بیش از 100 عنوان بازی قابل دسترسی است.

همچنین با وجود اینکه در بیانیه مطبوعاتی مایکروسافت قید نشده ولی نسخه بتا بازی‌های ابری ایکس باکس در macOS قابل پخش است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location