سبد خرید خالی‌ست.
Airtag

اپل در جریان رویداد بهار ۲۰۲۱ خود علاوه بر معرفی آیپد و آیمک اقدام به رونمایی از ردیاب شخصی ایرتگ کرده است. ویدیوی تبلیغاتی ایرتگ نیز در جریان این رویداد منتشر شده است.

این ویدیو فردی را نشان می‌دهد که در زمان بیرون آمدن از خانه کلیدش را گم می‌کند. در ادامه، اتفاقاتی ویژه برای این فرد رخ می‌دهد و در نهایت او با استفاده از ایرتگ و رابط کاربری نرم افزار Find My دسته کلید خود را پیدا می‌کند.

شرکت اپل این ایرتگ‌ها را همراه با محصولات جانبی مختلف نظیر جا سوئیچی، محصل اتصال به کیف و موارد دیگر طراحی و تولید کرده است که کاربران بر حسب طراحی و سلیقه می‌توانند آن‌ها را انتخاب کنند.

ایرتگ دارای یک تراشه U1 شخصی سازی شده شرکت اپل است که تا پیش از این در دستگاه‌هایی نظیر آیفون 11 و آیفون 12 دیده شده بود. این تراشه امکان مکان یابی سریع را به کاربران می‌دهد که از طریق آن کاربران می‌توانند به صورت بهینه و سریع در رابط کاربری اپلیکیشن Find My مکان اکسسوری خود را دریافت کنند.

روند کاربری ایرتگ به این صورت است که کاربران هنگامی‌که در برنامه Find My به دنبال آیتم گمشده باشند با گفتن Hey Siri, find my wallet، اگر در نزدیکی شما باشد با دنبال کردن صدا آن را پیدا می‌کند.

همچنین در صورتی که ایرتگ به کاربر نزدیک باشد، آیفون با استفاده از Precision Finding مستقیماً کاربر را به آن هدایت می‌کند.

ایرتگ به زودی در بسته بندی تکی و چهارتایی آماده عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند این محصول را از طریق منابع رسمی اپل، اپل استورها و عامل‌های فروش مجاز محصولات اپل خریداری کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location