سبد خرید خالی‌ست.
Magic-Keyboard

یکی از شگفتی‌های کنفرانس شب گذشته شرکت اپل به رنگ جدید مجیک کیبورد آیپد پرو مربوط است که در جریان رونمایی از آیپد پرو 2021 رونمایی شد.

اپل تا پیش از این و مشخصاً در جریان سال 2020 برای اولین بار از مجیک کیبورد همراه با ترک‌پد ویژه برای آیپدهای پروی نسل 4 رونمایی کرده بود. در این میان شرکت اپل تنها رنگ مشکی را برای این محصولات در نظر گرفته بود، که البته برای بسیاری از کاربران این موضوع خوشایند بود. اما بسیاری از کاربران دیگر تمایل به خرید کیبوردهایی با رنگ متفاوت داشتند.

رنگ معمولاً جزو امضاهای شرکت اپل در طراحی محصولات جانبی به حساب میاید که این بار در مورد مجیک کیبورد با کمی تأخیر آماده عرضه شد. شرکت اپل از همین حالا مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به ظاهر و طراحی این مجیک کیبورد آیپد پرو 2021 را از طریق وب‌سایت خود منتشر کرده است.

مجیک کیبورد آیپد پرو که برای محصولات 11 اینچی طراحی‌شده از این پس در دو رنگ سفید و مشکی با قیمت 299 دلار آماده عرضه شده است. همچنین قیمتی که اپل برای مجیک کیبورد آیپد پرو 2021 با سایز 12.9 اینچی در نظر گرفته برابر با 349 دلار است که تا حدودی به دلیل سایز متفاوت آن گران قیمت‌تر است.

مجیک کیبورد از همین حالا امکان استفاده و شخصی‌سازی را برای بیش از 30 زبان زنده دنیا دارد. اما متأسفانه امکان شخصی‌سازی و چیدمان حروف زبان فارسی از طریق مناسب رسمی این کمپانی در اختیار کاربران قرار نگرفته است. البته این موضوع به معنای محدودیت کامل فارسی‌زبانان برای این محصول نیست و امکان تایپ با زبان فارسی در آیپدها با استفاده از این اکسسوری کاربردی وجود دارد. امید بر این می‌رود که شرکت اپل در آینده نزدیک طی تغییر در سیاست‌های خود اقدام به عرضه آیپد پرو همراه با پشتیبانی کامل زا زبان فارسی کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location