سبد خرید خالی‌ست.
U1-in-Airtag

ایرتگ بعد از مدت‌ها انتظار در جریان رویداد آوریل اپل معرفی شد که با اتصال به کیف پول، کلیدها و سایر موارد، از طریق اپلیکیشن Find My قابل ردیابی است.

همان طور که قبلاً شایعه شده بود ایرتگ‌ها دارای تراشه U1 هستند که در پیدا کردن وسایل گمشده دقت نسبتاً بالایی دارد.

تراشه‌های U1 Ultra Wideband در آیفون 11 و 12 وجود دارد و از طریق قابلیت یافتن دقیق و بلوتوث می‌تواند فاصله و جهت ایرتگ را با دقت زیادی تعیین کند.

در صورتی که کاربری آیفون 11 یا 12 داشته باشد و به دنبال اشیا گمشده خود باشند قابلیت Precision Finding با استفاده از ورودی دوربین، بستر نرم‌افزاری مبتنی بر واقعیت افزوده شرکت اپل با عنوان ARKit، شتاب سنج و ژیروسکوپ، با راهنمایی از طریق صدا، لرزش و بازخورد بصری کاربر را به سمت ایرتگ هدایت می‌کند.

همه این‌ها دستورالعمل‌های خاصی را نشان می‌دهد تا کاربر را به مکان ایرتگ هدایت کند، درواقع برای یافتن مواردی چون کلید یا کیف در خانه یا جای دیگر بسیار سودمند است.

اگر ایرتگ از محدوده بلوتوث خارج شده باشد از شبکه Find My‌ در آیفون، آیپد و مک استفاده می‌شود. این شبکه سیگنال‌های بلوتوث حاصل از ایرتگ را شناسایی کرده و مکان را به کاربر شناسایی می‌کند.

قیمت هر ایرتگ 29 دلار بوده و بسته چهارتایی آن 99 دلار به فروش می‌رسد و از 23 آوریل فروش آن آغاز خواهد شد.

گفتنی است که ایرتگ‌ها بهترین روش برای ردیابی وسایل گمشده است، می‌توان یکی از آن‌ها را به کلید و دیگری را به کوله‌پشتی خود وصل کنید.

کاربران هنگامی‌که در برنامه Find My به دنبال آیتم گمشده باشند با گفتن Hey Siri, find my wallet، اگر در نزدیکی شما باشد با دنبال کردن صدا آن را پیدا می‌کند.

همچنین در صورتی که ایرتگ به کاربر نزدیک باشد، آیفون با استفاده از Precision Finding مستقیماً کاربر را به آن هدایت می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location