سبد خرید خالی‌ست.
TIle

تولید کننده Tile پس از عرضه ایرتگ به رقابت عادلانه با محصولات اپل مشکوک شده و به همین دلیل قصد دارد این موضوع را به کنگره آمریکا ارجاع دهد.

هنوز چند ساعتی از رونمایی ایرتگ‌های تازه معرفی شده اپل در رویداد بهاری نگذشته که CJ Prober مدیر عامل Tile با انتشار بیانیه مطبوعاتی نگرانی خود را نسبت به رقابت در عرصه محصولات ردیاب نشان داد.

همان طور که وب‌سایت TechCrunch ذکر کرده، شرکت Tile از رقابت عادلانه استقبال خواهد کرد، اما نسبت به اهداف اپل در استفاده از مزایای پلتفرم برای محدود کردن رقابت ناعادلانه تردید دارد.

این شرکت از کنگره آمریکا درخواست کرده که به اقدامات ویژه تجارت اپل در ارتباط با اپلیکیشن Find My و رقابت با سایر موارد ردیابی نگاهی بیندازد.

در این بیانیه، شرکت Tile گفته که «مأموریت ما رفع مشکل ناشی از گم کردن وسایل و یافتن آن‌ها است و اینکه اپل یکی از ارزشمندترین شرکت‌های دنیا است که حالا وارد این زمینه شده که این موضوع ما را خوشحال می‌کند. اینکه تاکنون بسیاری از افراد از ردیاب‌های Tile برای یافتن وسایل گمشده خود استفاده می‌کردند. این موضوع به آن دلیل است که Tile ارزش متمایزی را مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تایل مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرو در این صنعت را عرضه کرده که از طریق اپلیکیشن با دستگاه‌های iOS و اندروید کار می‌کند، همچنین با همه دستیارهای صوتی مثل الکسا و گوگل یکپارچه شده و با قیمت‌های مقرون به صرفه برای هر کسی قابل دسترسی است.

این شرکت در ادامه گفته با برندهای برتر مثل اینتل، اچ پی، Skullcandy و fitbit همکاری کرده تا فناوری ردیابی روی تلفن‌های هوشمند را برای دستگاه‌هایی با مصرف زیاد مثل لپ تاپ، هدفون و سایر پوشیدنی‌ها امکان پذیر کند.

در ادامه بیانیه این شرکت آمده که تایل از رقابت عادلانه استقبال می‌کند، اما نسبت به سابقه اپل در استفاده از مزایای پلتفرم خود در ایجاد رقابت ناعادلانه برای محصولاتش مشکوک است.

این فعالیت از طرف تایل در حالی انجام‌شده که اپل گفته ایرتگ‌ها را از تاریخ 23 آوریل پیش‌فروش کرد و در 30 آوریل به صورت عمومی عرضه می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location