سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Tv-Remote

اپل از یک ریموت کنترل جدید با طراحی تازه برای اپل تی وی 4K رونمایی کرد، این محصول اکنون به طور جداگانه یا در جعبه مدل جدید اپل تی وی موجود است.

ریموت کنترل اپل تی وی یکی از خاص‌ترین بخش‌های ست تاپ باکس این شرکت بوده که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است.

اپل در کنفرانس بهاری خود از یک ریموت کنترل جدید با تجهیز به دستیار هوشمند سیری و با طراحی مجدد در کنار اپل تی وی 4K رونمایی کرده است. کاربران می‌توانند ریموت کنترل جدید با یک ست تاپ باکس 4K با قیمت 179 دلار را خریداری کنند یا اینکه ریموت را به طور جداگانه با قیمت 59 دلار خریداری کنند.

این ریموت کنترل با اپل تی وی 4K جدید سازگار است، همچنین با اپل تی وی HD مدل 2017 هم کار می‌کند. اپل این محصول را به صورت یک بسته به همراه اپل تی وی HD با قیمت 149 دلار به فروش می‌رساند.

ریموت کنترل جدید سیری دارای یک رابط کاربری چرخشی اسکرول به سبک آیپادهای قدیمی، یک پد مخصوص کلیک پنج کاربرده، یک دکمه میوت و یک دکمه پاور برای روشن و خاموش کردن اپل تی وی است.

دکمه سیری که در کنار ریموت قرار گرفته که امکان پشتیبانی از برخی زبان‌ها را دارد و حالا اپل گفته این دستیار صوتی در کشورهای اتریش، ایرلند و نیوزلند نیز کار می‌کند. همچنین محفظه این ریموت کنترل مجهز به سیری از آلومینیوم 100 درصد قابل بازیافت ساخته شده است.

ریموت ست تاپ باکس جدید به پردازنده قدرتمندتری مجهز شده که می‌تواند از تصاویر HDR با فریم ریت بالا پشتیبانی کند.

به نظر می‌رسد که برخی موارد مربوط به اندازه ریموت کنترل و متقارن بودن آن اصلاح شده تا احتمال گم‌شدن یا قرار گیری آن در دست به صورت برعکس کاهش یابد.کاربران می‌توانند ریموت کنترل جدید اپل تی وی 4K را از 30 آوریل پیش خرید کنند یا اینکه به زودی این محصول را در بازار جهان از طریق عامل‌های فروش رسمی و غیررسمی شرکت اپل دریافت کرده و آن را با دستگاه‌های ست تاپ باکس دیجیتال خود ست کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location