سبد خرید خالی‌ست.
Airtag

شرکت اپل در جریان رویداد بهاری خود از ایرتگ به عنوان ردیاب های دیجیتالی خود رونمایی کرده است. ایرتگ ها میتوانند به اکسسورهای مختلف متصل شده و با Find My امکان پیدا کردن مکان دستگاه های مختلف را برای کاربران فراهم بیاورند.

شرکت اپل این ایرتگ ها را همراه با محصولات جانبی مختلف نظیر جا سوئیچی، محصل اتصال به کیف و موارد دیگر طراحی و تولید کرده است که کاربران بر حسب طراحی و سلیقه میتوانند آنها را انتخاب کنند.

ایرتگ دارای یک تراشه U1 شخصی سازی شده شرکت اپل است که تا پیش از این در دستگاه هایی نظیر آیفون 11 و آیفون 12 دیده شده بود. این تراشه امکان مکان یابی سریع را به کاربران میدهد که از طریق آن کاربران میتوانند به صورت بهینه و سریع در رابط کاربری اپلیکیشن Find My مکان اکسسوری خود را دریافت کنند.

روند پیدا کردن دستگاه ها و ابزارهای مختلف نیز به این صورت است که در اپلیکشین Find My کاربر میتواند دسته کلید یا موارد دیگری که از پیش تعریف کرده را شناسایی و بر اساس فیدبک های هپتیک و موارد دیگر امکان دسترسی و پیدا کردن سریع را به آنها بدهد. گفتنی است که این محصولات از طریق در بسته بندی تکی و چهار تایی در اختیار کاربران قرار میگیرند که بر حسب نوع استفاده میتوانند انها را مورد استفاده قرار دهند.

این محصولات در روز 30 آوریل به صورت عمومی آماده عرضه هستند و شرکت اپل برچسب 29 دلار را برای قیمت آنها در نظر گرفته است. ایرتگ به زودی در بازار جهانی آماده عرضه و مورد استفاده توسط بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location