سبد خرید خالی‌ست.
Spring

کنفرانس آوریل اپل که در تاریخ 31 فروردین 1400 اپل برگزار میشود، قرار است تا دقایقی دیگر، یعنی ساعت 21:30 برگزار شود. در این میان، میتوانید با پوشش زنده خبری این رویداد همراه اِن آی سی باشید.

در جریان این کنفرانس احتمالا شرکت اپل از محصولاتی چون کامپیوترهای مک جدید مبتنی بر M1 در کنار آیپدهای پرو و آیپد های معمولی رونمایی میکند. یکی از پیش بینی های انجام شده ادعا کرده که در جریان این رویداد اپل از آیپد پروی مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون با کیفیت کاربری مشابه با مک های M1 رونمایی میکند.

در این میان، برخی از شایعات گزارش هایی در مورد رونمایی از محصولاتی دیگر نظیر ایرتگ و سرویس اپل پادکست پلاس داده اند که احتمالا در جریان این رویداد رونمایی خواهند شد.

شما میتوانید با مراجعه به وب سایت اِن آی سی، کانال آپارات و اینستاگرام اِن آی سی گزارش این رویداد را به زبان فارسی و به صورت زنده مشاهده کنید. در جریان این گزارش و ویژه برنامه اِن آی سی پیش از آغاز رویداد پیش بینی ها و تحلیل های منتشر شده در مورد محصولات رونمایی شده در این رویداد بررسی میشوند و پس از آن به گزارش رویداد خواهیم پرداخت.

پوشش زنده این رویداد به همراه گزارش فارسی آن امشب، سه‌شنبه ساعت 21:00 از منابع رسمی اِن آی سی پخش می‌شود و علاقه‌مندانی که تمایل به تماشای آن دارند، می‌توانند به اینستاگرام اِن آی سی یا کانال آپارات اِن آی سی آن را مشاهده کنند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location