سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Pencil

اپل پنسل یکی از اکسسوری‌های جذاب برای آیپد است و در صورتی که شما یکی از کاربران جدید این محصول باشید شاید بخواهید روش شارژ کردن آن را یاد بگیرید. شارژ اپل پنسل بسیار آسان است؛ اما به مدل یا سری آن بستگی دارد.

هر مدلی از اپل پنسل که داشته باشید باید اطمینان حاصل کنید بلوتوث آن مرتبط با آیپد و روشن باشد که از طریق بخش تنظیمات می توانید آن را پیدا کرده و روشن کنید.

در این مطلب آموزش شارژ اپل پنسل بر اساس نسل آن را توضیح خواهیم داد.

نحوه شارژ اپل پنسل نسل دوم

اپل پنسل نسل دوم تقریبا شبیه یک مداد است که با استفاده از خاصیت رسانایی و از طریق مگنت‌های روی مداد و آیپد انجام می‌شود.

اتصال مغناطیسی در وسط همان طرفی از آیپد صورت می‌گیرد که دکمه های صدا قرار دارند. اپل پنسل را در این قسمت قرار داده تا از طریق خاصیت آهنربایی در آن جا گرفته و شارژ شروع ‌شود. بلافاصله روی صفحه نمایش آیپد وضعیت و درصد شارژ نشان داده می‌شود.

نحوه شارژ اپل پنسل نسل اول

نحوه شارژ اپل پنسل نسل اول نسبت به نسل دوم کاملا متفاوت است. شارژ نسل اول از طریق اتصال به پورت لایتنینگ آیپد یا استفاده از آداپتور USB و آداپتور شارژ انجام می‌شود. اگر کاربر جدید یک اپل پنسل نسل اول هستید باید آن را به پورت USB متصل کرده و با فعال کردن بلوتوث در آیپد، آن را شارژ کنید. 

آیا می‌توان اپل پنسل نسل دوم را بدون یک آیپد شارژ کرد؟

اگر کاربران اپل پنسل نسل دوم بدانند که بدون اتصال مغناطیسی با یک آیپد می‌توانند آن را شارژ کنند بسیار شگفت زده می‌شوند. در حالی که به نظر می‌رسد فقط اپل پنسل نسل اول به طور مستقل شارژ می‌شود.

فرقی نمی‌کند اپل پنسل شما نسل اول یا نسل دوم باشد، در هر حال شارژ آن بسیار سریع انجام می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location