سبد خرید خالی‌ست.
iPad-Pro

بنابر ویدیوی منتشر شده اخیر از سوی یک کاربر توییتر، اپل پنسل جدید با طراحی براق و لبه پهن دیده شده است که احتمالاً در رویداد ماه آوریل رونمایی خواهد شد.

شایعات منتشر شده قبل از رویداد امشب اپل که با عنوان «Spring Loaded» معرفی شده، نشان می‌دهد که یک اپل پنسل جدید با طراحی متفاوت در راه است. به دنبال گزارش‌های اولیه درباره اپل پنسل 3، ویدئویی در توییتر منتشر شده که نگاه دقیق‌تری به تغییرات این محصول دارد.

ویدیوی لو رفته توسط یک کاربر ناشناس توییتر منتشر شده که ادعا می‌کند اطلاعات خود را از زنجیره تأمین اپل به دست آورده و تصویر اپل پنسل را تائید می‌کند.

با مشاهده ویدیوی منتشر شده، اپل پنسل جدید تشابه زیادی با اپل پنسل نسل قبل داشته و تنها تفاوت آن با نسل قبلی به خاطر طراحی براق آن است.

نسل اول اپل پنسل با طراحی براق و اتصال لایتنینگ معرفی شد و اکنون آن را برای آیپد مینی و آیپد سطح ابتدایی 9.7 اینچی به فروش می‌رساند.

با عرضه آیپد پرو در سال 2018، اپل پنسل نسل دوم با طراحی مات و قابلیت اتصال مغناطیسی به آیپد پرو برای شارژ شدن را معرفی و رونمایی شد. ناگفته نماند که آیپد ایر معرفی شده در سال گذشته هم از این اپل پنسل پشتیبانی می‌کند.

به نظر می‌رسد اپل پنسل جدید با ترکیبی از دو طراحی ساخته شده که شامل لبه پهن با امکان اتصال مغناطیسی به آیپد ایر و پرو برای شارژ شدن و طراحی براق است.

در حال حاضر آنچه از طراحی اپل پنسل 3 شایعه شده مربوط به همان ویدیوی لو رفته است. احتمالاً تغییرات دیگری مثل ویژگی‌های جدید، حرکات یا دقت بالاتر و غیره در آن وجود خواهد داشت که از نظرها پنهان مانده است. همچنین ممکن است برای بهبود تجربه نمایشگر مینی LED آیپد پرو 12.9 اینچی، تغییراتی در پیش باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location