سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

تبلیغ رویداد ویژه «Spring Loaded» اپل در شبکه اجتماعی چینی تیک تاک از روز جمعه پخش شده و کاربران را برای تماشای این کنفرانس در 20 آوریل 2021 دعوت می‌کند.

رویداد ویژه « Spring Loaded» اپل برای سه شنبه 20 آوریل برنامه ریزی شده است. با نزدیک شدن به تاریخ رویداد، اپل لوگوی رنگارنگ طراحی شده را در یک تبلیغ خیلی کوتاه به طور زنده در شبکه‌های اجتماعی به خصوص شبکه اجتماعی چینی تیک تاک تبلیغ می‌کند.

همان طور که در اتاق خبر اپل ذکر شده، تبلیغ این رویداد از روز جمعه برای کاربران تیک تاک پخش شده است. در یک ویدیوی 10 ثانیه‌ای با نشان دادن نسخه متحرکی از تصویر دعوت به این رویداد، از مردم خواسته شده که به این نمایش زنده در 20 آوریل ملحق شوند.

این تبلیغ کوتاه و جالب به جای دعوت کاربران به وب‌سایت رسمی اپل، پخش زنده رویداد را در یوتیوب تبلیغ می‌کند، به این صورت که اشاره شده « برای رویداد ویژه اپل در 20 آوریل ساعت 6 pm به طور زنده در یوتیوب به ما ملحق شوید.»

گرچه اپل به اندازه سایر شرکت‌ها در شبکه‌های اجتماعی فعال نیست، اما ظاهراً در ارائه کمپین‌های سرگرم کننده برای مخاطبان آنلاین موفق بوده که احتمالاً در نظر کاربران جوان خواهد آمد.

قابل ذکر است که اپل سال گذشته اکانت خود را در شبکه اجتماعی تیک تاک ایجاد کرده اما اولین بار از اکانت خود در نوامبر 2020 استفاده کرد. در این کمپین ویدیوهای سرگرم کننده‌ای که برخی از اینفلوئنسرهای محبوب در این مورد ساخته بودند در شبکه‌های اجتماعی نمایش داده شد.

همچنین اپل ماه گذشته کمپین دیگری برای تبلیغ اپل واچ به همراه یک چالش جدید در شبکه تیک تاک را به راه انداخته بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location